Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Adam Martiník > Doporučení

Doporučení z první ruky

Adam Martiník — programátor webových aplikací

Zobrazuji všech 5 doporučení prezentace Adam Martiník:
S Adamem jsem úzce spolupracoval na rozvoji platformy Foundum. Zastával funkci developera s hlavním zaměřením na výkon a funkčnost naší aplikace. Je s ním skvělá komunikace, dodržuje termíny a vždy má dobrou náladu :)

Ladislav Martinčík

Coach and Software Entrepreneur
http://cz.linkedin.com/in/martincik ~ ladislav.martincik@gmail.com
Adam Martiník v lednu 2015 navrhoval webové stránky pro naši veterinární genetickou laboratoř GenRex s.r.o. Udělal excelentní práci. Náš web vypadá profesionálně, je absolutně funkční a přesně zacílený pro naše potřeby a potřeby našich zákazníků. Spolupráce s Adamem byla velmi přínosná. Měli jsme společně několik brainstormingových diskusí a důležité informace při nich řečené vždy vhodně zakomponoval do výsledného webu. S Adamem stále spolupracujeme na rozvoji a aktualizacích webu. Adama mohu doporučit každému, kdo hledá profesionálního, tvrdě pracujícího a kreativního webdesignéra.

Mgr. Jiří Černý

výkonný ředitel GenRex s.r.o.
www.genrex.cz ~ email@genrex.cz ~ 603 978 071
Adam je vysoce kvalifikovaný programátor jak v Ruby, tak i v JavaScriptu, a velice dobře se s ním komunikuje a pracuje. (překlad)

Nick Wientge

Lead Developer at Differential
http://www.linkedin.com/in/nickwientge ~ nick@exygeninteractive.com
Jedním z největších problémů při hledání webového vývojáře je najít někoho, kdo by byl spolehlivý a důvěryhodný se schopnostmi vyvinout webový produkt. Adam se zabývá vývojem webových aplikací založených na Ruby od Rails kódování. Protože pracujeme v malém týmu, není jen vývojář, ale je integrován do celého procesu vývoje nových funkcí – od drátových modelů, uživatelských analýz až po čisté kódování. Adam je velice chytrý odborník, který rozumí webu, technologiím a chování uživatelů. Nejenže má smysl pro detail, ale své projekty dokončuje vždy v nejvyšší možné kvalitě, které je schopen. Je radost s ním spolupracovat. Adama doporučuji, bude velkým přínosem pro jakoukoli organizaci.

Daniela Arens

Co-Founder & Managing Director at Foundum S.L.
www.foundum.com ~ daniela@foundum.com ~ +34 677 317 619
Adam je nejen výborný programátor, ale také velmi dobrý stratég. Nepodceňuje fázi analýzy a návrhu. Jeho výstupy jsou velmi spolehlivé a snadno rozšiřitelné. Co víc chtít?

Martin Zahuta

Designer, photographer and videographer
http://cz.linkedin.com/in/zahuta ~ martinzahuta@gmail.com ~ 776 278 463
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2016 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS