Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > MgA. Adéla Imreczeová

MgA. Adéla Imreczeová

ilustrátorka, kreslířka a výtvarnice

MgA. Adéla Imreczeová

Ráda pro vás nakreslím jakékoliv obrázky, které oživí a připoutají pozornost k vašemu projektu, v zákaznících vzbudí důvěru a dětské tváře rozzáří úsměvem :) Nabízím:

  • knižní ilustrace – zejm. ilustrace dětských knih a učebnic
  • perokresby – věrné zpodobnění rozmanitých objektů: rostlin, živočichů, krajiny, architektury, památek…
  • obrázky na web – originální ilustrace pro webové stránky, nápadité bannery pro online propagaci
  • malby na stěnu – pro zpestření interiérů domů, pracoven, podnikatelských provozoven i veřejných prostor

Díky zkušenostem z několika grafických studií výtečně ovládám software Adobe (Ilustrator, Photoshop) a také vám precizně připravím veškerá data pro finální tisk.

Vystudovala jsem obor Propagační výtvarnictví – vědecká ilustrace a kresba na Střední škole uměleckých řemesel v Brně, Fakultu výtvarných umění na VUT v Brně a absolvovala odbornou stáž ve Francii. Obsadila jsem 2. místo v mezinárodní výtvarné soutěži Životní styl 2000 a mám za sebou několik úspěšných výstav: v Moravské galerii v Brně, v galerii Umělecko-průmyslové vysoké školy v Praze, v Muzeu v Uherském Hradišti, v galerii Darja v Brně, v galerii Villa Zanders v Bergisch Gladbach a jinde.

Vybrané reference: ilustrace pro školní učebnice přírodopisu (nakladatelství Nová škola), ilustrace do dětské knihy Kennetha Grahamea U pana jezevce, ilustrace do knihy Citáty o knihách, pestré malby s vinařskou tematikou pro výzdobu moravského vinného sklepa, webové bannery aj.

Status:

k vašim službám

Místo:

Praha

Působnost:

celý svět; osobně Praha

Kategorie katalogu:

Galerie:

Kresba, bretaňská krajinaIlustrace do dětské knihy Kennetha Grahamea U pana jezevceIlustrace do dětské knihy Kennetha Grahamea U pana jezevceIlustrace do dětské knihy Kennetha Grahamea U pana jezevceIlustrace do dětské knihy Kennetha Grahamea U pana jezevce
Zobrazit všech 21 náhledů této galerie >

Kontaktní informace

Mobil:775 163 429
Email:adela.imreczeova@gmail.com
Účet:1501814015 / 3030
:76087611

Doporučení z první ruky

S Adélkou byla úžasná spolupráce. Stačilo nastínit naše představy a ihned je realizovala. A to ještě lépe, než jsme si původně mysleli. Přesto, že se v našem oboru nepohybovala, vystihla i nejmenší detaily. Rychlá a kvalitní práce, kreativní ztvárnění a úžasný přístup k zákazníkovi. Určitě jí „využijeme“ znovu.
Andrea Novotná

2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS