Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Bc. Adéla Jansová

Bc. Adéla Jansová

PR manažerka, poradkyně a produkční

Bc. Adéla Jansová

Nabízím komplexní služby public relations formou jednorázových konzultací i dlouhodobého zajištění pro podnikatele, firmy či neziskové organizace:

  • PR služby – poradenství, příprava PR strategie, komunikace s médii a veřejností, tvorba tiskových zpráv a jejich distribuce, psaní PR článků a textů na web, monitoring tisku aj.
  • produkce – kompletní zajištění akcí od návrhu po samotnou realizaci a organizaci (tiskové konference, benefiční a firemní akce, prezentace, setkání s novináři apod.)

Mám za sebou přes 9 let praxe z několika PR agentur (BIG Public Relations, All in Agency, MediaClar…), kde jsem měla možnost pracovat pro menší i mezinárodní firmy. Jsem absolventkou Vyšší odborné školy publicistiky, v současné době dokončuji magisterský obor Marketingové komunikace na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně. Zároveň jsem členkou nejmladšího marketingového think thanku Young Heads.

Ráda svými dovednostmi pomáhám zajímavým projektům, proto spolupracuji s několika neziskovými organizacemi. Pro INEX – Sdružení dobrovolných aktivit zajišťuji kompletní PR servis, jsem spoluzakladatelkou projektu Um sem um tam, kde mám na starosti PR a organizaci konferencí Profesionálové v neziskovkách.

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Bc. Adéla Jansová
Na Dlouhém lánu 30/12
Praha 6
160 00
Mobil:736 201 254
Email:adela.jansova@gmail.com
Web:www.jansova.cz
(tj. adresa této stránky)
Skype:Skype Adelca_J
Twitter:Twitter adeelca

Doporučení z první ruky

S Adélou Jansovou naše společnost spolupracuje již bezmála rok, posledních šest měsíců však pracujeme více intenzivně. Kromě příprav textů a dalších prací na našich nových webových stránkách nám pomáhá i s formulací firemní politiky v oblasti PR a v neposlední řadě využíváme také její bohaté zkušenosti a kontakty při tvorbě tiskovin a digitálních výstupů. V oboru, ve kterém působí, se orientuje, dokáže poradit, jistě zaujme i její zájem o nové technologie. Patřím mezi velmi náročné klienty, se kterými je nutná jistá míra trpělivosti a zejména profesionality. Proto se domnívám, že mohu zcela zodpovědně Adélu doporučit - dříve jmenovanými vlastnostmi naštěstí disponuje. Jediné, co bych mohl vytknout je menší znalost našeho oboru (stavebnictví a navrhování staveb), který však postupně poznává a věřím, že v blízké budoucnosti bude spolupráce zcela bez chybičky. S jejím pracovním nasazením a odváděnou prací jsme více než spokojeni.
Ing. Martin Ivan
jednatel společnosti Arplan s.r.o. - projekční, architektonická a konzultační kancelář

2005 – 2016 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube RSS