Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Adéla Rúčková Moravcová > Doporučení > 6. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Mgr. Adéla Rúčková Moravcová — ilustrátorka

Zobrazuji č. 5153 z celkem 53 doporučení prezentace Mgr. Adéla Rúčková Moravcová:
Výborná spolupráce! Adéla je velmi talentovaná ilustrátorka se skvělým přístupem ke klientovi. S výsledkem jsem spokojený na 100 %. Těším se na další spolupráci.

Oldřich Antoš

www.pohadkar.cz
Adeli pro nás nakreslila svatební oznámení. Ilustrace je nádherná, udělala nám velkou radost. Byla jsem překvapená jak je možné z našeho zadání vytvořit tak krásný obrázek, který je mnohem lepší než jsme si sami uměli představit. Obdivuji nadšení, s kterým se Adeli do práce pustila. Je vidět, že dělá něco, co ji opravdu baví a na výsledných obrázcích je to znát. Nakonec díky Adeli máme i obrázek, který si pověsíme na zeď, aby nám náš den připomínal :-) Moc děkujeme.

Renáta Hájková

Adéla kreslila obrázek na míru pro moji rodinu. Její obrázky mě oslovily už před časem prostřednictvím FB stránek, kde Adélinu tvorbu s nadšením sleduji. Když se blížily první narozeniny mého syna, měla jsem jasno, jaký dárek pořídím. Dohodly jsme se na spolupráci a Adéla začala přicházet s nápady, které byly jednoduše úžasné. Přestože jsme se osobně neznaly, měla jsem po celou dobu pocit, že je tomu právě naopak a Adéla přesně zná má očekávání. Hotové dílo nás mile překvapilo naprosto precizním provedením, smyslem pro detail a hlavně je přesně takové, jaké jsem si ho vysnila. Adéla má talent a spolupráce s ní je radost. Jsem moc ráda, že se mohu na její obrázek u nás doma dívat každý den – pokaždé z něj na mě dýchne příjemná a hřejivá podzimní nálada a to mě těší.

Tereza Odložilíková

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 5 6
2005 – 2016 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube RSS