Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Alena Mikulíková > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Mgr. Alena Mikulíková — korektorka češtiny a kreativní textařka

Zobrazuji č. 1113 z celkem 13 doporučení prezentace Mgr. Alena Mikulíková:
Mgr. Alena Mikulíková je fakt profesionálka, spolupráce je vždycky příjemná. Její službu korektury jsem potřeboval jako student z ciziny. Alenu bych vřele doporučil všem studentům. Vždy se snaží studenty podporovat, akceptuje styl autora a vždy pracuje rychle a zodpovědně. Na emaily odpovídá velmi rychle a dodržuje termíny.

Alexey Kotov

student VŠEM
Alenu Mikulíkovou mohu vřele doporučit. Dělala pro nás korekturu pro kuchařku a s její prací jsme byli nadmíru spokojeni. Komunikace výborná, Alena reagovala defakto ihned, o projekt se opravdu zajímala a výstupy práce byly nad očekávání. Přidala také cenné rady a všímala si i věcí nad rámec spolupráce, čímž nám velmi pomohla. Už teď se těším na další spolupráci.

Petr Novák

Největší cenu mají ty věci, které jsou dělány s láskou a péčí. Kolik lásky dala paní Mikulíková do naší spolupráce nevím, ale péče tam bylo nezměrně. Přeji všem, kteří se do spolupráce s paní Mikulíkovou pustí, aby se jim stala potěšením tak, jako nám.

Tomáš Prchal

TOVIA s.r.o.
www.tovia.cz ~ info@tovia.cz ~ 725 660 800
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS