Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Alena Vorlíčková > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Mgr. Alena Vorlíčková — spisovatelka, copywriterka, korektorka a lektorka kurzů tvůrčího psaní

Zobrazuji č. 1114 z celkem 14 doporučení prezentace Mgr. Alena Vorlíčková:
S Alenou Vorlíčkovou spolupracuji v Dobrém webu v oblasti copywritingu a linkbuildingu téměř tři roky a bezesporu patří k mým nejspolehlivějším spolupracovníkům. Za tu dobu nám Alenka pomohla s projekty z různých oborů – od módy, přes zvířata až po finančnictví. Veškerou svěřenou práci odvádí v té nejlepší kvalitě, včas a s nadšením. Velice oceňuji její zapálení pro práci s lidmi a její snahu o propojování lidí napříč projekty. Komunikace s lidmi není vždy jednoduchá, ovšem Alenka to zvládá perfektně. Držím palce, ať všechno vychází i v budoucnu!

Daniela Rajtmajerová

SEO Specialist Dobrý web
daniela.rajtmajerova@dobryweb.cz
V copywriterském kurzu skvělé lektorky Aleny Vorlíčkové jsem se nejen seznámila se zásadami, jak psát texty, slogany a různé typy článků, ale také jsem poznala spoustu příjemných lidí. Naučenou teorii jsme si hned procvičili v praxi: vymýšleli jsme vánoční přání a vybírali z různých návrhů ty nejlepší; mnozí z nás si doplnili texty na svém webu; vzájemně jsme si pomáhali a učili jsme se propagovat; vyzkoušeli jsme si psaní článků a jejich zveřejňování na portálech, které o články měly zájem. Po absolvování kurzu mě psaní opravdu chytlo a začala jsem více přispívat na svůj web i blog. Kurz Aleny Vorlíčkové určitě doporučuji nejen tomu, kdo se chce copywritingem zabývat profesionálně, ale i tomu, kdo má chuť se naučit třeba jen čtivě psát.

Mgr. Jiřina Kubcová

Centrum zdravé krásy
www.pardubice-masaz.cz ~ jirina-centrum-vyzivy@seznam.cz
Ještě jednou vám děkuji za Průvodce pohádkovým Slovinskem, dovolená byla super. Nakonec jsme celou dobu strávili v okolí jezera Bohinj. Cesta na Koču při triglavských jezerech byla opravdu moc krásná a děti to pomalu zvládly. Bez vašeho průvodce bych se tam neodvážila. Pohádky se líbily všem, hlavně synovi, jsou dost akční.

Kateřina Dědková

Děkuji za Průvodce pohádkovým Slovinskem, je skvělý a mám z něj velkou radost. Jsem nadšená z mýtů, pověstí a pohádek. Díky nim můžu této krásné zemi a lidem v ní ještě trochu lépe porozumět. V duchu pohledem objímám všechna ta krásná místa a těším se, že je v létě uvidím ve skutečnosti.

Zuzka Břenková

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS