Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > MgA. Aleš Výmola > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

MgA. Aleš Výmola — video producent, režisér, výtvarník, video-grafik a animátor

Zobrazuji č. 1115 z celkem 15 doporučení prezentace MgA. Aleš Výmola:
Aleš pro mě vytvořil intro video pro web bitcoinmore.com. Několik hodin po vložení videa na Youtube se objevil u videa komentář: „The best explenation video about bitcoin in the internet.“ Jak s výsledným videem, tak s celkovým přístupem a spoluprací s Alešem jsem velmi spokojen. Určitě se v budoucnu rád vrátím k vzájemné spolupráci.

Jan Voldán

Výborná spolupráce i výsledek. Pan Výmola vždy dokázal vyhovět požadavkům, případně přijít s vlastním řešením. Nyní máme k našemu produktu profesionální videoprezentaci v několika světových jazycích a jsme velice spokojeni my i naši zákazníci. Doporučuji.

Tomáš Paul

Aleš Výmola udělal videospot k propagaci výhod uživatelského účtu na zakonyprolidi.cz. Úkol vyřešil velmi invenčně, perfektně detailisticky a včas – přesně dle dohody. Zajímavé bylo, jak jsem Aleše našel: potřeboval jsem se ve výběru nesplést a strefit napoprvé do černého. Ptal jsem se kamarádů Víti Války a Miry Szkandery a oba shodně doporučili Aleše. Až budeme něco podobného potřebovat příště, jdeme opět rovnou za Alešem :)

Pavel Gardavský

www.zakonyprolidi.cz
Spolupráci v panem Výmolou mohu doporučit. Spolupráce s ním je na velmi profesionální úrovni. S výstupy jsme jako společnost velmi spokojeni.

Drahomír Kalina

www.uniscomp.cz ~ dkalina@uniscomp.cz ~ 724 205 723
Aleš Výmola (dodavatel) realizoval pro naši společnost (Destinační společnost Východní Čechy) tři krátké, třicetivteřinové, reklamní animované spoty na téma prezentace akce Zimní olympiáda dětí a mládeže České republiky 2018. S dodavatelem byla bezproblémová spolupráce. Aleš Výmola nám nejprve pomohl ujasnit představu o podobě spotů, což nám napomohlo vytvořit celkové zadání zakázky. Upozornil nás na aspekty tvorby propagačních spotů, na které by málo zkušený zadavatel sám nepřišel. Jeho přístup byl skutečně v maximální míře profesionální a vstřícný. Bylo znát, že k zakázce nepřistupuje pouze jako k další práci, kterou by chtěl mít co nejrychleji za sebou a dělat zase na něčem jiném. Ba naopak. V průběhu realizace zakázky se nevyskytl žádný problém. Dílo bylo dodáno v přesně stanoveném termínu a i veškeré naše připomínky byly obratem zapracovány. Právě díky dobré komunikaci a pomoci při tvorbě zadání se nám podařilo vytvořit společnou představu o díle, kterou dodavatel bezezbytku naplnil. Nebylo pak nutné v rámci korektur řešit nejasnosti, zásadní problémy v nepochopení zakázky apod. S Alešem Výmolou budeme i v budoucnu velmi rádi spolupracovat a jednoznačně ho mohu doporučit všem zadavatelům, kteří hledají skutečného profesionála a kreativního člověka. Nám se volba tohoto dodavatele jednoznačně vyplatila. V případě zájmu o podrobnější reference mne prosím kontaktujte.

Jaroslav Drobný

Destinační společnost Východní Čechy
www.vychodni-cechy.org ~ j.drobny@vychodnicechy.info ~ 725 702 651
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS