Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Alžbeta Podstavská > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. Alžbeta Podstavská — projektantka a autorizovaná stavební inženýrka ČKAIT

Zobrazuji všech 5 doporučení prezentace Ing. Alžbeta Podstavská:
S prací paní ing. Podstavské jsem nadmíru spokojená – velice vstřícný přístup, ochota, příjemné jednání a hlavně perfektně zpracovaná projektová dokumentace, která byla stavebním úřadem přijata hned napoprvé. Služby paní Podstavské vřele doporučuji!

Iva Šmídová

S prací p. Podstavské jsem byl moc spokojen. Od návrhu studie až po prováděcí dokumentaci vše klapalo hladce. Dokázala perfektně číst z představ a zhmotnit to do reálné podoby. Skutečně zapracovala všechny naše individuální požadavky na rodinný dům. I v následném procesu schvalování byla obrovskou oporou ve vyjednávání a argumentaci se stavebním úřadem, což se zúročilo při vydání stavebního povolení. Spolupráci s ní skutečně doporučuji!

P. Leško

S manželem jsme zvažovali více než rok, zdali se vůbec náš starý dům dá zrekonstruovat a či se nám oplatí do toho jít. Prodej nepřipadal v úvahu, protože trhová cena byla nízká, dům jsme zdědili a chtěli jsme ho zúročit jinak, než prodat pod cenou. Paní Podstavská byla naše záchrana. Již při první schůzce věděla o čem mluví a ubezpečila nás, že dům můžeme zrekonstruovat i v rozpočtu, který máme k dispozici. Projekt jsme měli připravený za 6 týdnů, stavební řízení proběhlo bez problému. Jsme jí moc vděčni za pomoc a její práci doporučujeme.

M. Salanská

V projekční kanceláři jsme si objednali jenom poradenství při výběru firmy pro stavbu našeho rodinného domu. Paní Podstavská byla vstřícná. Zaslali jsme jí všechny nabídky od dodavatelů včetně jejich rozpočtů a realizačního projektu, který nám projektoval jiný projektant. Bohužel jsme se museli obrátit na jinou projekční firmu (paní Podstavskou), protože se službami předešlého projektanta jsme nebyli spokojeni. Celkovou analýzu všech pěti firem nám připravila během dvou týdnů i s přesným zdůvodněním, proč jsou některé firmy lepší než ty ostatní. Dokonce nás upozornila i na položky v rozpočtu, které nebyly v pořádku a firmy si tak chtěly přilepšit. Výběr firmy pak nechala na nás. Vybraná firma odvedla skvělou práci za dobrou cenu. Určitě bych se obrátil na tuto projekční kancelář i v budoucnu. Děkujeme!

J. Koutný

S vaší prací, přístupem, spolehlivostí a výborným vystupováním jsem byla velice spokojena. Na úřadě vše proběhlo bez problémů. Je s vámi radost pracovat. Strašně vám fandím a budu vás doporučovat svým známým.

R. Kourková

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS