Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Bára Rektorová > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Mgr. Bára Rektorová — specialistka na přípravu suši a značkový catering Sushiqueen

Zobrazuji č. 1113 z celkem 13 doporučení prezentace Mgr. Bára Rektorová:
We had Bara's Sushi for two years in a row, when we prepared a Christmass/Chanuka event for our client Sen Development. First year the event theme was Japan so we got recommendation for Bara, the sushi was so successfull that for the second year altohugh the theme of the event had nothing connected with Japan we ordered Bara's sushi as we knew it will add great charm and charachter to our event. Thanks.

Omri Goz

místopředseda Kultura jinak o.s.
www.kulturajinak.com
Paní Rektorovou jsem oslovil, protože jsem se chtěl naučit připravovat sushi. Celý kurz, který jsem absolvoval se svojí přítelkyní, probíhal v přátelském duchu. I proto bych rád poděkoval paní Rektorové za její přístup a samozřejmě za její umění a rady. V neposlední řadě díky za rozšíření mé soukromé praxe ve vaření a přípravě jídel.

Lukáš Kotouček

lukass79@seznam.cz ~ 775 191 113
Bc. Zuzana Bartůšková
Sushi od Báry Rektorové bylo první, které jsem v životě jedla a byl to pro mě nevšední zážitek. Moc se mi líbila celá prezentace výroby sushi a také Báry poučný doplňující komentář. Moc ráda jsem se příjemnou a názornou formou dozvěděla tolik zajímavého o tomto jídle. Báru vřele doporučuji, pokud chcete uspořádat nevšední zážitek pro své zaměstnance nebo obchodní partnery.

Bc. Zuzana Bartůšková

daňový poradce, účetní specialista, lektor kurzů se zaměřením na účetnictví a daně
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2
2005 – 2016 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS