Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Bc. Barbora Hurychová Vavřinová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Bc. Barbora Hurychová Vavřinová — grafička a ilustrátorka

Zobrazuji všech 10 doporučení prezentace Bc. Barbora Hurychová Vavřinová:
S Bárou Vavřinovou máme dlouhodobé zkušenosti. Spolupracovala s námi na několika projektech. Asi nejvýznamnějším byla kampaň Česko mluví o vzdělávání (www.ceskomluvi.cz), kde vytvořila podpůrné materiály – prezentace, placky, skvělou závěrečnou infografiku, která všechny nadchla. Kromě jiného s námi vytvořila návrhy, ale i sázela různé studie a naše výroční zprávy. Její doménou je obrovská vstřícnost a ochota naslouchat připomínkám, které jako zákazník máme. Je to o společném hledání, kterému se Bára vůbec nebrání.

Zdeněk Slejška

ředitel EDUin, o. p. s.
www.eduin.cz ~ zdenek.slejska@eduin.cz
Barča je autorem grafického návrhu mého webového portfolia (www.jinykafe.com), kde se jí k mé velké spokojenosti podařilo funkčně propojit mou představu o jednoduchosti stránek s jejich přehledností. Mimo to mi navrhuje a zajišťuje památeční obaly pro DVD i USB disky včetně potisku. Průběžně mi také graficky zpracovává luxusní fotoknihy pro klienty. Na naší dlouhodobé spolupráci nejvíce doceňuji, že empaticky vnímá mou tvorbu a její naladění se přesně na vlnu, kterou bych rád prezentoval svou práci.

Vojta Hurych

fotograf
www.jinykafe.com ~ dejsi@jinykafe.com
S Bárou Vavřinovou spolupracujeme již několik let a nikdy by nás nenapadlo hledat jiného grafika. Její práce dala mediální tvář naší firmě. Díky návrhu loga, které nápaditě spojuje obor firmy s jejím jménem, jsme snáze vyhledatelní a zapamatovatelní pro zákazníky. Bára je samostatnou a nápaditou grafičkou, které vděčíme za rozvoj, který nastal po započetí naší spolupráce.

Tomáš Vávra

www.zahrady-tv.cz ~ info@zahrady-tv.cz ~ 777 656 983
Paní Vavřinová pro mě dělala logo pro projekt Šaty-Šatičky a k tomu návrhy na štítky a cedulky na oblečení. Oceňuji především její lehkost zpracování a hravou nápaditost. S jakou rychlostí pracuje bylo pro mě až překvapivé. Vřele doporučuji. Spolupráce s paní Vavřinovou je radost.

Jarmila Kovářová

www.saty-saticky.cz ~ jarmilakovarova@seznam.cz ~ 775 603 352
Spolupráci s grafičkou Barborou Vavřinovou doporučuji bez výhrad. Má cit pro vystižení zadané výtvarné zakázky a pro kompozici. Při komunikaci je vstřícná a flexibilní, při dodržování termínů naprosto korektní. Proběhlé spolupráce se týkaly zakázek pro dětskou organizaci, propagačních materiálů dětské hudební soutěže a tematicky zaměřených kalendářů.

Radek Zázvůrek

96. PS Veselí Medvědi Praha 15
www.detskaporta.cz ~ vrk@veselimedvedi.cz ~ 773 212 007
Barbora Vavřinová mě zaujala svou kreativitou a dovedností přes Pikolíky. Ráda jsem jí pak nabídla spolupráci na vytvoření webu. Moje prvotní představa o jeho podobě byla dost mlhavá, postupně mě Barča navedla k výsledku, se kterým jsem moc spokojená. Aktivně jsem se pouštěla do připomínek, které ona ochotně zapracovávala. Její přístup se mi líbil, vždy si věděla rady a našla řešení. Časově se nám spolupráce docela protáhla, ale chyba nebyla jen na jedné straně. Z vlastní zkušenosti Barču považuji za profesionálku ve svém oboru s vytříbeným individuálním přístupem a maximální snahou vyjít zákazníkovi vstříc ve všech jeho požadavcích. Určitě doporučuji a ještě jednou děkuji za ochotu a spolupráci!

Zuzana Zajícová

uzajica.cz
Když jsme se rozhodli zahodit staré webové stránky a pořídit si nové, nebyla Bc. Vavřinová jedinou oslovenou. Dnes, kdy je hotovo mohu říct, že naše volba byla správná. Od prvního kontaktu dodnes byla vzájemná komunikace jak po stránce odborné, tak lidské, na velmi dobré úrovni. Profesionalita, ale také pochopení pro pochopitelnou neodbornost nás, jako zákazníka, slouží Barboře Vavřinové ke cti a protože jsme pedagogové, rádi jí za celou spolupráci udělujeme virtuální jedničku. Každý, kdo se již s výsledkem její práce setkal, velmi kladně hodnotí vzhled a lehkost našich stránek, přehledných nejen na monitoru počítače. Vřele doporučujeme.

Miroslav Plaček

základní škola Zámoraví, Kroměříž
www.zssvabinskeho.cz
Začátkem roku 2015 dozrál v mé hlavě nápad, že bych si přála vlastní web. Mám ráda originální věci a navíc jsem si přála vlastní logo. Proto jsem se nechtěla spokojit jen s běžně dostupnými šablonami na internetu. Oslovila jsem tedy nejprve svou švagrovou, ale ta z důvodu těhotenství neměla čas a doporučila mi úžasnou grafičku Barču. Nejprve jsem jí měla popsat své představy, což pro mě nebylo zcela jednoduché, a tak jsem ji předala informace, o čem web bude, jaké se mi líbí barvy a také, že logo si přeji v podobě ptáčka. Barča se mě snažila také blíže poznat, aby pochopila mou osobnost. Nevím, jak to dělá, ale v podstatě téměř vše a na první návrh se mi líbilo. A ptáte se, jestli mě vystihla? Dokonale! Je báječná. Jsem moc spokojená Navíc se na ni mohu kdykoliv obrátit s prosbou o radu, když mě napadne něco doplnit nebo předělat. Děkuji za vše.

Veronika Ždímal

www.veronikazdimal.cz ~ veronika.zdimal@gmail.com
Barča pro nás tvořila logo klubu + podkladové rastry. Pracovalo se nám s ní velmi dobře, přinesla řadu nápadů a vylepšení nad rámec zadání. Podklady dodala ve výborné kvalitě a vždy v čas. Hlavně s námi měla VELKOU trpělivost :) 6 z 5 hvězdiček. Rádi budeme ve spolupráci pokračovat.

David Dostál, MBA

www.kofeinovizavislaci.cz
U Barbory Vavřinové jsme poptali návrh designu nových webových stránek – produktového webu o protetických komponentech pro zubní lékaře a zubní techniky. I navzdory velice specifické povaze a technickému zaměření našeho sortimentu, dokázala slečna Vavřinová vyprodukovat tvořivé návrhy s nápadem a pomohla nám vytvořit marketingové materiály na konference a kongresy, které budily ve výstavních sálech pozornost. Slečna Vavřinová pro nás nadále pracuje na rozdělaných projektech a doteď vždy přesně dodržela časové lhůty dodání zadaných úkolů. Bez váhání doporučujeme její služby všem, kteří očekávají od grafika/ilustrátora vysoce profesionální kreativní výsledky za vynikající cenu.

Eva Hanisková

Head of Operations, Exklusiv Dent s.r.o.
www.proteticke-komponenty.cz ~ eva@exklusiv.cz ~ 733 757 067
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS