Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Barbora Tite > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Barbora Tite — tlumočnice a překladatelka angličtiny a francouzštiny

Zobrazuji všechna 3 doporučení prezentace Mgr. Barbora Tite:
Barbora Tite tlumočila pro společnost Člověk v tísni v roce 2015 přednášku Timothyho Snydera a debatu k zahájení činnosti nadačního fondu Prague Civil Society Centre. Byli jsme s její prací velmi spokojeni, Barbora je nanejvýš spolehlivá, její tlumočení bylo účastníky akcí vždy chváleno a její služby budeme určitě v budoucnu nadále využívat.

Marianka Macková

Člověk v tísni
Kancelář primátora využívá služeb paní Barbory Tite již několik let. Vysoká profesionalita a perfektní jazyková znalost jsou vždy zárukou skvělého výsledku při zadání jakékoliv zakázky. Vstřícný přístup ke klientovi a vynikající vystupování na veřejnosti jsou dalšími vlastnostmi, kterými paní Tite doplňuje vysokou úroveň svých tlumočnických a překladatelských služeb.

Jana Švábková

vedoucí oddělení protokolu Kanceláře primátora města Plzně
Představa o dokonalém tlumočníkovi nebo překladateli je taková, že nemusíte kontrolovat jejich práci, důvěřujete jejich odborným kompetencím, lidé, co po nich práci čtou nebo poslouchají jejich tlumočení, je chválí a mluví o nich jako o těch, co jsou vážně dobří. A když k tomu přidáte příjemné vystupování a individuální přístup, můžete si být jisti, že to najdete právě u skupiny Jinými slovy. Naše organizace Rozkoš bez rizika spolupracovala s Barborou Tite, Annou Zilkovou a Jakubem Jurenkou a právě díky nim jsme poznali, že i tahle práce může mít punc té „dobře a profesionálně odvedené“. Děkujeme za celý tým Rozkoše bez rizika.

Bára Pšenicová

projektová manažerka, Rozkoš bez rizika
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS