Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Bc. Bronislav Markowicz > Doporučení > 4. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Bc. Bronislav Markowicz — online marketér se specializací na SEO

Zobrazuji č. 3139 z celkem 39 doporučení prezentace Bc. Bronislav Markowicz:
Perfektní spolupráce na tvorbě firemních webovek a následného marketingu.

Jan Urban

Marketingový ředitel
www.quint.cz ~ jan.urban@volny.cz ~ 723 631 355
Dlouhodobá spolupráce na dvou 2 e-shopech, kterou mohu hodnotit velice kladně, a to jak v mezi samotných dopadů a výsledků, tak v mezi profesionality a komunikace.

Vojtěch Lacek

CEO Kkravaty s.r.o.
www.kkravaty.cz ~ vojtech.lacek@seznam.cz ~ 721 015 055
S Broňou spolupracuji již léta na mnoha projektech a takto flexibilního, ochotného a šikovného markeťáka mi může každý závidět :)

Jakub Shrbený

CEO Gomtrade s.r.o.
www.gomtrade.com ~ jakub.shrbeny@gomtrade.com ~ 608 809 065
S Broňkem spolupracujeme již přes 5 let na mnoha projektech nejrůznějšího ražení. Za ta léta jsem poznal jen málo profesionálů jakým Broněk bezesporu je. Najít člověka s takovou vytrvalostí, ochotou a zapáleností pro věc je v dnešní době vážně složitý úkon. Když k tomu připočtu jeho 100% spolehlivost, míru profesionality + jeho soft i hard skills, dostanu ideálního profíka v oblasti online marketingu, který dokáže naplnit i ty nejodvážnější vize a cíle klientů. Ještě jednou tedy doporučuji.

Lukáš Bidrman

CEO
bemarketing.cz ~ lukas.bidrman@gmail.cz ~ 774 992 870
Pracoval jsem s Bronislavem na několika projektech, a vždy s vynikajícími výsledky! Využiji jeho služeb i do budoucna a to samé bych radil i všem ostatním :)

Jakub Glos

WordPress developer ve společnosti Mooveagency
www.nettermedia.cz ~ glos@nettermedia.cz ~ 728 547 936
Bylo mi potěšením pracovat s Bronislavem na různých webových projektech. Oceňuji jeho velmi dobrou informovanost o aktuálních trendech online marketingu a jeho schopnosti tyto informace převést do samotné praxe. Je to jeden z největších profesionálů, s kterým jsem kdy pracoval a mohu ho bez výhrad doporučit na marketing a SEO pro jakýkoli projekt.

Kamil Havlíček

CEO
www.it-slovnik.cz ~ kamilhav@gmail.com
Spolupráce s panem Markowiczem trvající již přes 2 roky přinesla mým portálům se zaměřením na investiční zlato skvělé výsledky v podobě zlepšení pozic vy vyhledávačích = větší návštěvnosti + vylepšení konverzního poměru. Vřele mohu služby pana Markowicze doporučit každému, kdo chce reálné výsledky v oblasti „online“ za slušné ceny.

Lukáš Zeman

CEO Founder
www.zlatak.cz ~ info@zlatak.cz ~ 602 286 909
Skvělá a velmi hodnotná spolupráce s Broňkem, kterou si zkrátka a dobře nemůžu vynachválit. Narazit na vážně dobrého markeťáka není sranda a u Broňka to byla trefa do černého! Děkuju

Bc. Jan Perlík

OSVŠ
www.janperlik.cz ~ chcitexty@janperlik.cz ~ 773 924 865
Letitá spolupráce nesoucí ovoce v podobě lepších pozic a nové (konverznější) návštěvnosti na náš e-shop. Doporučuji Broňka na online marketing najmout (zejména pak na SEO) pokud to myslíte se svým byznysem vážně. Dříve sem dělal vše sám jako „brouk pytlík “ a místo soustředění se na firmu a důležité věci sem po nocích dělal marketing a to ještě tak, že výsledky byly stále v nedohlednu. Takže určitě tyto činnosti doporučuji přenechat odborníkům jako je Broněk.

Fanda Holada

CEO v Motofanda.cz
www.motofanda.cz ~ fanda@motofanda.cz ~ 608 222 586
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4
2005 – 2016 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS