Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Dagmar Moc Králová, Ph.D. > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Dagmar Moc Králová, Ph.D. — fyzioterapeutka a lektorka seminářů zaměřených na prožitek pohybu

Zobrazuji všechna 3 doporučení prezentace Mgr. Dagmar Moc Králová, Ph.D.:
Milá Dášo, ráda bych Ti poděkovala za Tvůj krásný a obohacující ebook Rozumné a vnímavé tělo, ve kterém jsou z každého řádku patrné Tvoje vědomosti i nadšení pro dané téma! Moc se mi líbí Tvůj celostní pohled na člověka i pohyb. Ebook je přehledný a dává dohromady spoustu informací z různých stran, takže mi díky jeho přečtení zapadly další díly do skládačky, kterou si ve své praxi již mnoho let skládám. Nejvíce na mne zapůsobila bonusová audia a Tvůj jemný hlas, který mi pomohl napojit se na sebe samu. Už po prvním poslechu se ve mně rozprostřel hluboký klid a současně se rozproudila nová energie, za což jsem Ti moc vděčná! Moc se těším na další díly a hrátky s vlastním tělem :-)

Kateřina Marešová

autorka kurzu Maminka ve formě
www.cviceninejenpoporodu.cz
Ebook Rozumné a vnímavé tělo je úžasný počin. Konečně! Konečně člověk, který se dívá na tělo komplexně a dokáže to podat jasně a srozumitelně. Pracuji jako masérka, ale spíše bych svou práci definovala jako detektivku na lidském těle. Jsem přesvědčená, že naše individuální odlišnosti vyžadují individuální přístup – a ten Dáša nabízí. Pustila jsem si ji do počítače, a tím pádem domů, a už jsem se jí nezbavila. Začetla jsem se, začala to zkoušet a už byla v procesu. Tak dobře napsaná knížka o tom, jak má člověk cítit sám sebe... Mluví mi z duše a osobně mě posunula do dalších sfér přemýšlení o těle – protože i když nepracujeme stejnými metodami, vzájemně se doplňují. Ráda se učím a nechávám inspirovat a v tomto ebooku jsem našla obojí. Přivedla mě na úžasné myšlenky. Nemám co dodat, upřímně doporučuji každému z nás.

Paulína Baloghová

masérka, pomáhá na cestě za zdravým tělem a duší
www.detektivkanaludskomtele.sk
Dáši, děkuji moc za napsání ebooku Rozumné a vnímavé tělo. V dnešní uspěchané době, kdy většinu dne jedeme na autopilota, jsou Tvé rady opravdu nad zlato. Ani sebelepší odborník nedokáže naslouchat našemu tělu za nás a nevidí, co se děje přímo v našem nitru. To najdeme jen my sami naší všímavostí. Díky tomuto ebooku se cítím mnohem vědoměji. Nejvíce jsem si oblíbila cvik Žhavící koule, který mě zklidní a naladí na mé vnitřní prožívání. Doporučuji tento ebook každému, kdo chce sám za sebe převzít odpovědnost. Dáša prostě ví, co dělá!

Martina Víchová

dětská fyzioterapeutka se zaměřením na psychosomatické souvislosti
www.martinavichova.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS