Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Dagmar Nastulczyková

Dagmar Nastulczyková

grafička a ilustrátorka

Dagmar Nastulczyková

Pro váš leták, brožuru, pozvánku nebo digitální prezentaci vytvořím unikátní grafický návrh, který podpoří vaši firemní identitu. Mám praxi a zkušenosti z grafického studia a několik let samostatně zpracovávám odborný časopis.

  • Tiskoviny – zpracování brožur, letáků, pozvánek a programů.
  • Knížky a časopisy – návrh layoutu a obálky, zlom textu, typografická úprava, úprava fotografií, ilustrace, příprava do tisku.
  • Weby – grafika pro webové stránky.

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR; osobně Praha a okolí

Kategorie katalogu:

Ukázky práce:

Brožura pro setkání WO3C – grafické zpracování obálky, seznamu účastníků a programu akcíVýroční zpráva pro Český plynárenský svaz – grafický návrh, layout, úprava fotografií…Odborný časopis Plyn: zalamování textu, zpracování obrázků a fotek, celková příprava pro tiskZahradnictví Jana Nováková: grafický návrh loga, vizitky a firemní taškyDigitální kresba
Zobrazit všech 14 náhledů této galerie >

Kontaktní informace

Dagmar Nastulczyková
Pod Vidoulí 186/5
Praha 5 – Jinonice
158 00
Mobil:604 915 017
Email:dagmarn@email.cz
Web:grafickaprace.cz
Facebook:Facebook grafickaprace.cz

Doporučení z první ruky

Paní Dagmar Nastulczyková nám velmi profesionálně zpracovala nejen požadované nové letáky a propagační materiály, ale navrhla i nové logo naší organizace. Spolupráce byla velmi příjemná a tvůrčí. Její práci a služby mohu jedině doporučit.
Radka Hrádková
koordinátorka Dobrovolnické služby Levandule Žatec

2005 – 2016 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS