Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Daniel Dimitrov > Doporučení

Doporučení z první ruky

Daniel Dimitrov — webový vývojář a konzultant

Zobrazuji všech 8 doporučení prezentace Daniel Dimitrov:
S Danielem jsem pracoval na složité webové aplikaci vrcholné technologie. Daniel je zodpovědný, sebevědomý a rychlý vývojář. Bavím mě s ním spolupracovat, protože jsme spolu nikdy neměli žádné problémy v komunikaci ani při tvorbě kódu. Pokud víte, co chcete, Daniel vám to zrealizuje. Doporučuji! (Překlad)

Yury Yantsevich

Founder of efficio.cz && lead developer in iron.io
efficio.cz ~ featalion@gmail.com
V době, kdy jsme oslovili Dana, jsme přebírali cizí webovou aplikaci a sháněli jsme programátora, který by ji dále rozvíjel. Dan nám před zahájením vývoje doporučil provést analýzu, díky které jsme si uvědomili, že převzaté řešení neodpovídá dobře našim požadavkům, je zastaralé a mohlo by nás až příliš brzdit a omezovat. Pustili jsme se proto do vývoje vlastní aplikace na míru. Dan pro nás připravil návrh a prototyp aplikace, který jsme pravidelně týden za týdnem rozvíjeli až do podoby, která přesně odpovídala našim potřebám. V průběhu spolupráce Dan ukázal, že je klientsky orientovaný a jeho komunikační i organizační schopnosti jsou na vysoké úrovni. Dokázal promýšlet své kroky při vývoji aplikace v kontextu celého našeho businessu a nebyl omezen jen orientací na dílčí výsledek své práce. Řešil programátorské úkoly naprosto samostatně a nezatahoval nás do odborných problémů. Díky svým znalostem a přístupu zvýšil hodnotu našeho projektu a spolupráce s ním se zpětně jeví jako dobrá volba.

Martin Jahoda

zakladatel projektu SportAnalytik
www.sportanalytik.cz ~ martin@sportanalytik.cz
Robert Vlach
S Danem jsem měl řadu příležitostí diskutovat o vývoji webových aplikací a mohu potvrdit, že této problematice skutečně rozumí. Vyniká také analytickým myšlením potřebným pro řešení pokročilých problémů a velice vstřícným a vlídným osobním přístupem.

Robert Vlach

podnikatelský poradce a provozovatel portálu Na volné noze
Ing. Jan Kvasnička
Daniel má mnohaleté zkušenosti s provozováním eshopu a vždy si s ním velice rád na toto téma povídám, jelikož pokaždé zjistím něco nového. Pokud potřebujete pomoci s provozem eshopu, jeho tvorbou nebo vychytáním jeho provozu, určitě jej doporučuji. Především reálná zkušenost s budováním stálých spokojených zákazníků a celkově budování brandu je k nezaplacení.

Ing. Jan Kvasnička

konzultant online marketingu, expert na použitelnost, affiliate a domény
Pavel Minář
S Danem jsem se seznámil úplně náhodou – potkali jsme se na školení o podnikání na volné noze. Tenkrát jsem vůbec netušil, že se v budoucnu rozhodneme rozjet vlastní projekt – on v roli programátora, Robert Vlach coby architekt a propagátor a já jako obchodník a školitel. Z naší spolupráce mám dva hlavní postřehy: 1) Dan je ve svém oboru fakt machr s neskutečnými zkušenostmi. 2) Dan má neskutečnou trpělivost – dokáže vysvětlit věci ze svého programátorského světa laikovi, velmi korektně argumentuje a dokáže se vžít do role uživatele a podívat se na projekt z druhé strany. S Danem je radost spolupracovat.

Pavel Minář

konzultant pro IT a G Suite (Google Apps)
S Danem jsem prozatím spolupracoval jen na bázi konzultací. Díky jeho vědomostem a pohledu na věc můžeme naše projekty posouvat stále dále. Vždy si rád vyslechnu jeho názory a postřehy.

Přemysl Koudela

Kreativci sobě
Daniel je inteligentní mladý muž, na němž je za tři roky vzájemné spolupráce vidět hmatatelný profesionální posun. Je nadmíru pracovitý a do svých výtvorů vdechuje prvky originality. Jeho silnou stránkou je spolehlivost a touha dělat věci správně. Je fascinován moderními technologiemi a rád využívá dostupné novinky v praxi. Spolupráce s ním nás bavila a vzájemně obohatila.

Michaela Hrázská

DoMish SPORT
www.domishsport.cz ~ mhrazska@domishsport.cz
Jakub Brada, DiS.
Společný projekt s Danem hodnotím jako jednu z nejprofesionálnějších spoluprací vůbec a její začátek byl zaručeně zlomovým okamžikem projektu. Získal jsem nejen spolehlivého partnera s přesahem, věcným přístupem a objektivním pohledem na věc, ale také vzor opravdového profesionála, který rozumí svému řemeslu.

Jakub Brada, DiS.

provozovatel 1. katalogu všech českých motoservisů Motorating.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS