Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Daniel Gamrot > Doporučení > 3. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Mgr. Daniel Gamrot — expert na osobní time management; trenér, lektor a konzultant osobní produktivity

Zobrazuji č. 2130 z celkem 40 doporučení prezentace Mgr. Daniel Gamrot:
Kurz naprosto splnil má očekávání. Odnesl jsem si mnoho nápadů jak Evernote lépe využívat. Celé školení bylo velmi příjemné, s lektorem jsem byl naprosto spokojený.

Ondřej Vysoký

Kurz přinesl informace jak pro začínající uživatele Evernotu, tak pro pokročilejší. Obsahoval množství ověřených tipů z vlastní zkušenosti, což bývá nejpřínosnější. Kladně hodnotím vhodně zvolený poměr teoretické a praktické části. Velmi oceňuji individuální přístup ke všem zúčastněným se zohledněním k předchozím zkušenostem účastníků kurzu v dané oblasti. Pozitivní a neformální nálada celého kurzu.

Iva Jelínková

Výborný nášup informací, bude si to chtít nad tím trochu sednout, ale určitě začnu díky kurzu Evernote více využívat. Lektor s jiskrou v oku a skvělým přístupem.

Michaela Nováková

Kurz Evernote uběhl velmi rychle a byl nabitý informacemi a praktickými návody. Dozvěděla jsem se vše pro to, abych s Evernote mohla začít. Lektor byl jako vždy perfektní, vysvětlil vše jasně a srozumitelně.

Adéla Němcová

Evernote je velice silný nástroj a věřím, že díky tomuto kurzu ho konečně začnu více používat. Na setkání s Danielem se vždy těším, neboť se pokaždé dozvím spoustu nových zajímavých informací.

Petr Vokál

Na školení Evernote jsem se ani chvilku nenudil. Dozvěděl jsem se spoustu užitečných informací, na které bych sám přicházel hodně dlouho. Praktické příklady, tipy z praxe od Dana i ostatních účastníků, plodné diskuze. Super kurz, dávám 10 bodů z 10. Líbí se mi, že je z Dana cítit zapálení a pozitivní přístup. Zároveň mě přesvědčil, že sám rozumí tomu, co předává ostatním. V neposlední řadě se mi líbilo, že dodržel timing a osnovu. Shrnutí po kurzu do e-mailu bylo super.

Libor Šimon

Kurz Evernote naplnil má očekávání a rozšířil obzory. Jedná se o základní kurz, ve kterém Daniel vysvětluje „jak na věc“ a jak si vybudovat správné návyky. Určitě doporučuji všem. Daniel je profesionál v daném oboru a setkání s ním bylo moc fajn. Má příjemné vystupování a je s ním zábava. Dokáže vysvětlit.

Pavel Bláha

I když pracuji s iPadem každý den a myslím, že znám veliké množství aplikací, vždy je možné se dozvědět ještě více. A přesně tímto kurz splnil naplno má očekávání. S Danielem jsem se setkal na kurzech již několikrát a stále se dozvídám nové a nové užitečné informace. Je to velice motivující člověk!

Petr Vokál

Výborně postavený a vedený kurz, skvělé načasování i rozložení kurzu, všechny informace prezentovány s ohledem na praxi. Dozvíte se, jaké doplňky na trhu k iPadu jsou k mání a zda je budete konkrétně vy potřebovat. Naučíte se pracovat i s některými užitečnými nástroji a nastaveními v rámci iPadu a dozvíte se, které aplikace je nejlepší využívat. Jsem opravdu nadšená, že jsem konečně zjistila, co všechno iPad umí a nabízí a jak si díky těmto nastavením, doplňkům a aplikacím zjednodušit život. Daniel je opravdu profesionál na danou problematiku. Dokáže skvěle držet pozornost a zaujmout. Je velmi organizovaný a předává účastníkům komplexní a praktické informace, které je možné rovnou vyzkoušet a implementovat do praxe.

Lucie Pechova

Kurz GTD pro začátečníky doporučím dalším lidem. Tématika GTD je velmi zajímavá a užitečná pro osobní efektivitu. Daniel Gamrot je příjemný a otevřený. Zkušený ohledně GTD, tj. ideální pro takové školení. Říká nejdůležitější věci napřímo, jen málo věcí bylo potřeba číst mezi řádky.

Milan Žaloudek

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 Další »
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS