Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Daniel Svoboda

Daniel Svoboda

realitní makléř

Daniel Svoboda
Daniel Svoboda - logo

Profesionální a komplexní realitní služby zahrnující prodej nemovitosti, pronájem a koupi nemovitosti; pozemky, byty, domy, komerční nemovitosti a developerské projekty. Tržní odhad nemovitosti pro dědické řízení, možnost nezávazné konzultace, kompletní právní servis, poradenství, hypoteční služby.

Dále zajištění reklamy od nafocení nemovitosti, přes inzerci na realitních serverech, videoprohlídku, letáky, plachty či sociální sítě, po spolupráci s jinými makléři. Také databáze poptávajících, prověřování kupujících a další klientský servis.

Jsem členem společnosti RE/MAX, kterou tvoří nejlepší realitní kanceláře v České republice i v zahraničí. Spolupracuji s týmem špičkových makléřů. Osobně rád pomáhám lidem a mým cílem je, abyste byli se mnou a s tím, co pro vás udělám, maximálně spokojeni.

S úsměvem a sportovním duchem nabízím plné nasazení, tah na branku a časovou flexibilitu. Vystudoval jsem střední průmyslovou školu stavební se zaměřením na pozemní stavby, získal jsem certifikaci Makléř 1. stupně a dokončil kurz Realitní profesionál 1.

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR; především Praha a okolí

Kategorie katalogu:

Prezentační materiály:

Profesionální fotografie nemovitostiHome stagingNávrhy a vizualizace nemovitostiVideo prohlídky nemovitostíVizitka – Daniel Svoboda
Zobrazit všech 10 náhledů této galerie >

Ceník pro odhady nemovitostí

  • byt – 1.500 Kč
  • dům – 2.500 Kč

Kontaktní informace

Daniel Svoboda
RE/MAX Invest
Velehradská 88/1
Praha 3
130 00
Mobil:607 632 279
Email:danielsvoboda16@gmail.com
Facebook:Facebook danielsvobodamakler
LinkedIn:LinkedIn danielsvoboda16
:04738641

Doporučení z první ruky

Velmi slušné a profesionální chování, rychlé zpracování a vyřízení podkladů! Velmi šikovný, mladý člověk, který se vyzná a jedná na rovinu a bez keců okolo.
Stanislav Vávra

2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS