Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Daniel Thaisz

Daniel Thaisz

IT konzultant, specialista na Google Apps a uživatelskou podporu

Daniel Thaisz

Jste zahlcení informacemi, papíry a stále se opakující rutinní činnosti vám zabírají zbytečně mnoho času? Mám pro vás optimální řešení! Ukážu vám nástroje, které pomůžou, nejsou složité a ušetří spoustu práce, času i peněz. Jsem průvodcem světem nových technologií a rád vám představím jejich výhody i nevýhody.

  • IT poradenství – Pomohu vám vyřešit problémy s počítačem, zjistím vaše potřeby a navrhnu pro vás řešení. Poradím co a jak používat, abyste se z toho nezbláznili a zůstali v bezpečí.
  • Google Apps – Email, kalendář a dokumenty na jednom místě, přístupné odkudkoliv a z jakéhokoliv zařízení. Nabízím kompletní servis, od zřízení Google Apps na vaší doméně, přes školení a pomoc s administrací, až po následnou podporu. Úvodní prezentace je zdarma. Jsem držitelem autorizace Google for Work Partner.

Mými klienty jsou freelanceři, firmy i nepodnikající zaměstnanci. Protože dávám přednost dlouhodobé spolupráci, je pro mě důležité, abychom si rozuměli i po osobnostní stránce a měli společné alespoň základní hodnoty.

V oboru působím více než 20 let a neustále sleduji nové trendy. Díky svému komplexnímu přehledu a mnohaletým zkušenostem tak mohu navrhnout nejvhodnější řešení i pro vás.

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR; osobně hlavně Brno a širší okolí

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Daniel Thaisz
Impact Hub Brno, Cyrilská 7
Brno
602 00
Mobil:725 865 175 (do 19:00)
Email:daniel@thaisz.cz
Web:www.thaisz.cz
(tj. adresa této stránky)
Skype:Skype prigl.net
Google+:Google+ danielthaisz
LinkedIn:LinkedIn dthaisz
:04598415 (plátce DPH)
DIČ:CZ04598415

Doporučení z první ruky

Na Dana jsem se dostal přes doporučení a upřímně řečeno jsem byl ze začátku celkem skeptický. Naše první dohoda dopadla tak, že jsme se dohodli na tom, že jsme se nedohodli a měl jsem pocit, že tím se náš vztah s Danem ukončí – a bylo to právě naopak. Dan přijal to, že jsem teď jeho služby odmítl, porozuměl proč jsem se tak rozhodl (raději si v datech udělat pořádek než je přenášet) a místo toho, aby byl naštvaný, že hlavní zakázka nedopadla, se přesto o mě začal jako o klienta starat a poskytovat mi svůj nadstandardní servis. Tím si mě získal. Zároveň velmi oceňuji jeho flexibilitu a proklientský přístup, než když dostatečně dopíšu na messanageru svůj problém, tak problém již neexistuje. Pokud se rozhodujete zda-li ANO či NE, rozhodujete se až potom co Dana poznáte lépe.
Martin Luňák
Sales mentor

2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS