Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Darja Janíčková > Doporučení

Doporučení z první ruky

Darja Janíčková — virtuální asistentka pro lektory a podnikatele

Zobrazuji všechna 3 doporučení prezentace Darja Janíčková:
Popravdě nevím, jak jsem mohla dřív bez Darji fungovat. Považuji naše setkání za osudové a jsem za něj každý den vděčná. Konečně se můžu věnovat svému podnikání naplno, odpočinout si a nevyhořet, když už je toho moc, a hlavně mám prostor na to být kreativní a věnovat se tomu, co mě naplňuje a v čem jsem dobrá. Darja zvládne ty „otravné“ administrativní, technické a organizační věci 10× rychleji, s úsměvem a nadšením a hlavně okamžitě, takže nic nestojí a muže se jít stále kupředu. Neznám lepší způsob jak se z práce, která vás nebaví, nezbláznit – delegujte ji na Darju. Bude za váš business i dýchat a vždy se snažit najít řešení.

Mgr. Nina Hanáková

www.ninaenglish.cz ~ nina@ninaenglish.cz
Spolehlivá, otevřená, jasná a odvážná hledat nestandardní postupy. Prostě vědomá žena, která ví, co chce a tím rozumí i tomu, co chcete vy. A když neví, tak se zeptá.

Sofie Kalyani Sarras

Spolupráce s Darjou pro mě byla na začátku mého podnikání zásadní. Je velkým darem pro nás co máme mnoho vizí a potřebujeme je uchopit, správně pojmenovat a srozumitelně šířit mezi lidi. Děkuji a vřele ji doporučuji nám všem.

Jana Minaříková

Pramen života
www.pramenzivota.com ~ jana.saurova@gmail.com
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2016 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube RSS