Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > David Dresler > Doporučení

Doporučení z první ruky

David Dresler — webdesignér a online marketér

Zobrazuji všech 7 doporučení prezentace David Dresler:
Spolupráce s Davidem je skvělá – navrhl jednoduchý, ale velmi sexy web přesně podle mých představ. Web byl hotový hrozně rychle, komunikace byla moc příjemná – oceňuju i „upomínky“, když jsem se já při tvorbě webu loudala, David měl lepší časový plán než já. Poradil mi také s registrací domény a dalšími technickými aspekty. Jsem se vším naprosto spokojená na jedničku s hvězdičkou.

Bára Rodi

školitelka s Evropskou působností
www.bararodi.cz
Na pana Dreslera jsem dostal výborné reference od mého kamaráda a hned po první schůzce jsem měl věděl, že tvorbu webových stránek jsem svěřil do dobrých rukou. Vše probíhalo velmi rychle a s odvedenou prací jsem velmi spokojen. Pokud bude někdo shánět člověka na tvorbu stránek, tak pana Dreslera vřele doporučuji.

Jan Nenadál

majitel firmy
www.krby-nenadal.cz
Pan Dresler vytvořil design mých profesních webových stránek včetně e-shopu. Spolupráce s ním byla velmi příjemná. Pan Dresler byl naprosto spolehlivý, pracoval velmi rychle a vždy přesně podle mých představ. Webové stránky zdaleka předčily mé očekávaní – jak po funkční, tak po estetické stránce.

Klára Tschek

jazykový kouč němčiny
www.deutschweb.net
Po dlouhých letech tápání ve výběru vhodného partnera na tvorbu a prezentaci webu jsem rád, že jsem se dostal k panu Dreslerovi, ve kterém jsem našel webdesignéra, který dokázal přesně pochopit a vystihnout naše náročné zadání. Vzhledem k mé lenosti mě vždy dokáže dokopat k dodání podkladů nutných k realizaci. Termíny jsou pro pana Dreslera téměř svaté. PS: Bez webu neexistujete!

Tomáš Günther

majitel firmy Günther Spedition cz, s.r.o.
www.gunther.cz
Komunikace s Davidem byla v rámci zakázky velmi dobrá – rychlé a pružné reagování, snaha vyjít maximálně vstříc, trpělivost a proklientský přístup. Oceňuji zejména podrobné vysvětlení všech možností, dílčích kroků a návrhů řešení.

Dorota M.

Ing. Lenka Kuběnová
Na pana Davida jsem narazila právě v okamžiku, kdy jsem se rozhodla, že webové stránky mi připraví někdo nezávislý, se zkušenostmi a jehož již vytvořené webové stránky se mi budou líbit. Komunikace probíhala na dálku, z Kréty. A po celou dobu na jedničku s hvězdičkou. Oceňuji jeho osobní a zároveň profesionální přístup, okamžitou zpětnou vazbu, smysl pro detail a termín – to vše nás dovedlo k vytouženým webovým stránkám. Vřele pana Davida doporučuji!

Ing. Lenka Kuběnová

cestovní konzultantka a specialistka na ostrov Kréta
Kvalitně odvedená práce, skvělá komunikace, nádherné nové webové stránky. Pan Dresler je velice milý, vstřícný a ochotný a udělá vše pro to, abyste byli se svým novým webem spokojeni. Vřele doporučuji!

Vendula Sedlářová

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2016 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS