Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. David Herbinger > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Ing. David Herbinger — odhadce nemovitostí a realitní poradce

Zobrazuji č. 1120 z celkem 22 doporučení prezentace Ing. David Herbinger:
Potřebovala jsem zařídit převod nemovitosti v rámci rodiny a na doporučení jsem se obrátila na Ing. Herbingera. Nejprve zjistil, zda pro v našem případě bude výhodnější z daňových důvodů nemovitost darovat či prodat, poté připravil hotovou darovací smlouvu, návrh na vklad a všechny další potřebné dokumenty pro převod nemovitosti na katastru. Vše proběhlo hladce a jsem na 100% spokojena.

Lada Pchálková

720 184 838
Spolupráci s Davidem Herbingerem si nemůžu vynachválit. Jednání na úrovni, maximální ochota a důslednost jsou přednosti, pro které ho rád doporučuji.

Ing. Pavel Bonk

Ostrava-Poruba
Obrátil jsem se na pana Herbingera během hledání RD. Prováděl nás na prohlídkách a jeho postřehy a rady byly vždy srozumitelné a komplexní. Jste-li v podobné situaci, doporučuji!

Jaroslav Zlatohlávek

Brno
U Ing. Davida Herbingera jsem si objednal odhad bytu a můžu říci, že jsem s hotovou prací spokojen: nízká cena, práce byla kvalitní a do týdne předána.

David Fuzia

Objednala jsem si odhad nemovitosti – chaty. Hotová práce naprosto splnila má očekávání. Jsem spokojena s kvalitou odhadu, rychlostí zpracování a také s cenou. Doporučuji!

Jana Vašková

David Herbinger mi pomohl s prodejem nemovitosti v Ostravě-Porubě. Po konzultaci doporučil vhodnou prodejní cenu, zajistil kupujícího, smluvní záležitosti a bezpečnou transakci. Vše proběhlo hladce a s celkovou prací jsem spokojen.

Jiří Krpeš

Ostravice
krpes@zero.cz ~ 608 711 879
U odhadce pana Herbingera jsem si objednala odhad pro dědické řízení. Jednalo se o složitější zakázku, ale s výsledkem jsem velmi spokojena a doporučuji všem potenciálním klientům.

Ivana Kladrubská

Ostrava-Poruba
Potřeboval jsem vyhotovit odhad rodinného domu a tak jsem se obrátil na Ing. Herbingera. Jsem spokojen – v pátek proběhl odhad domu a už ve středu jsem obdržel hotovou práci. Doporučuji.

Václav Šeděnka

Ostrava
Objednala jsem si odhad rodinného domu na Krnovsku. Komunikace, domluva termínu a vše ostatní proběhlo naprosto v pořádku.

Ester Justová

Ostrava
S panem Herbingerem již dlouhá léta spolupracuji při prodeji nemovitostí. Mohu jednoznačně říci, že jsem naprosto spokojen s jeho seriózností, schopnostmi a znalostmi v realitním oboru.

Kamil Rodek

Ostrava-Zábřeh
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 Další »
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS