Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > David Hoza > Doporučení

Doporučení z první ruky

David Hoza — webový konzultant

Zobrazuji všech 9 doporučení prezentace David Hoza:
S Davidem Hozou jsem několik měsíců úzce spolupracoval během vývoje a provozu soutěžní webové aplikace v prostředí sociální sítě Facebook pro Elektrotechnickou fakultu ČVUT v Praze. Celá soutěž byla v Davidově režii – vytvořil celý koncept a návrh, naprogramoval aplikaci a poté soutěž po celou dobu jejího provozu řídil. Implementovaná aplikace byla velice úspěšná. Spolupráce byla na profesionální úrovni. David je velmi komunikativní, dokázal velice fundovaně a přitom sdělným způsobem vést dialog nejen ve fázi návrhu, ale i ve fázi vyhodnocování impaktu aplikace. Spolupráci s Davidem Hozou všem doporučuji.

doc. Ing. Ivan Jelínek, CSc.

FEL ČVUT - proděkan pro bakalářské studium
jelinek@fel.cvut.cz
Abych ti popsal spolupráci s Davidem – je to jako kdybys tlačil do kopce dvoukolák naplněnej kamením a najednou vedle tebe zastavil týpek s prázdnou dodávkou.

Ondřej Vávra

Account Manager v Motion Media
vavra@motion.cz
David je spolehlivý webdesignér s vynikajícím citem pro tvoření konverzních webů. Má schopnost pracovat samostatně a pokud to situace vyžaduje, tak i s nepřesným zadáním. Tyto vlastnosti v kombinaci s programátorskými znalostmi a schopností copywritingu na vysoké úrovni, přinesly do naší firmy výraznou úsporu času při komunikaci programátora s webdesignérem a také nárůst konverze našich webů. Vřele jej doporučuji pro návrhy webových stránek a aplikací.

Dušan Beleščák

Marketing manager v Tarifomat, s.r.o.
dusan@ibrands.cz
Obrátila jsem se na Davida Hozu s prosbou o radu ohledně realizace mého nápadu na webové stránky. David mi ochotně vysvětlil vše, co obnáší vývoj a provoz takového projektu. Doporučil mi vhodné řešení a varoval před možnými úskalími mého projektu. Doporučuji Davida všem, kteří potřebují poradit s čímkoliv, co se týká webů.

Monika Raiskubová

monikaraiskubova@seznam.cz
Davida Hozu mi do cesty přivedla náhoda, kterou bych přál každému. Díky spolupráci s ním jsme se v Hracích Kartách s webem posunuli zase o velký kus dopředu. Jeho schopnost kombinovat možnosti a vytvářet řešení je super. I sebevětší překážka je pro něj výzvou, kterou chce zdolat. Neomezuje se jen na celkový pohled na problém, ale řeší i drobné detaily, které by pro někoho jiného nic neznamenaly. Davida tak mohu s čistým srdcem doporučit každému, kdo nechce zůstat trčet na jednom místě a chce se s webem někam pohnout.

Josef Válek

Hrací Karty, s. r. o. - grafika, předtisková příprava
grafika@hracikarty.cz
Spolupráci s Davidem hodnotím jako velmi přínosnou. Vše, co řekne, tak i dle dohody splní. S Davidem spolupracuji, jelikož má výbornou schopnost řešit věci s rozvahou, ale zároveň efektivně. Ze všeho nejvíc ale oceňuji jeho kreativitu. Vím, že pokud mu něco zadám, tak s výsledkem práce budu spokojen. Za sebe ho mohu s klidnou hlavou všem doporučit.

Matěj Chmelo

iBrands s.r.o. - projektový manažer
matej@ibrands.cz
S Davidem se spolupracuje výborně, je rychlý, pečlivý. Během několika dnů byla práce na mém webu hotova. Nemusel jsem ji připomínkovat. Takže skvělá spolupráce. Rád spolupracuji s lidmi, kteří dokáží kreativně zadání uchopit bez složitého vysvětlování a zpracovat ke spokojenosti klienta a jeho zákazníků.

Jiří Kadavý

Vydavatel stolních her
kadavy.jiri@gmail.com
Spolupráce s Davidem Hozou je velice kvalitní a na vysoké úrovni. Zejména jeho velká časová flexibilita mi umožnila ve velmi nevlídných termínech zrealizovat dané projekty na 100%. Dále mě překvapila u Davida velmi velká kreativita a cit pro danou situaci, co se týče grafických prací. Na každém projektu, na kterém jsme spolupracovali, vždy dokázal vystihnout podstatu a smysl celého projektu. V neposlední řadě velmi oceňuji jeho ochotu udělat radikální změny při již skoro hotovém projektu a klidně začít od znova. Za sebe můžu s jistotou říct, že jsem byl s výsledky práce Davida vždy velmi spokojen a můžu silně doporučit spolupráci s ním.

Tomáš Švach

Klub Silicon Hill - PR manager
t.svach@sh.cvut.cz
Jsem velice opatrný při výběru lidí, kterým svěřím své informace a peníze. V případě Davida Hozy byly ale moje obavy zcela zbytečné. Přesvědčil mě profesionálním přístupem a dokonalou znalostí celé problematiky webových stránek. Rád spolupracuji s mladými lidmi, kteří se zajímají o nové trendy a umí vyhovět naplno klientovým požadavkům, což se mi splnilo. Vše jsme si ujasnili, vysvětlili, a tak i přes omezený rozpočet vznikly jednoduché, ale pěkně graficky zpracované webové stránky.

Martin Mařík

výroba vestavěných skříní
martinmarikk@seznam.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS