Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > David Karban > Doporučení

Doporučení z první ruky

David Karban — automatizátor linuxových serverů, konzultant a lektor

Zobrazuji č. 110 z celkem 17 doporučení prezentace David Karban:
Ing. Martin Perlík
David Karban poskytuje webhosting pro mé webové stránky www.perlikprojekce.cz. S jeho službami jsem velmi spokojen, při přechodu stránek na redakční systém prováděl obratem veškeré požadované úpravy. Spolehlivé a rychlé komunikace si velmi cením, proto mohu Davida Karbana jen doporučit.

Ing. Martin Perlík

autorizovaný stavební inženýr a odborný poradce pro rekonstrukce domů
S Davidem Karbanem a posléze se společnostní gzk.cz spolupracuji zhruba od roku 2007. Upřednostnil jsem tohoto dodavatele služeb (správce) z důvodu jeho pohotovosti při řešení problémových situací. Největší výhodou je stabilita jeho serverů a především to, že opravdu není nikdy nic nevyřešitelný problém. Pokud něco nejde přesně podle představ klienta, vážím si nalezení vždy optimální náhrady či ekvivalence. Ač to zní nepravděpodobně, za dobu využívání služeb jsem nenašel jediné negativum. Za dobře odvedenou práci panu Karbanovi tímto děkuji a těším se na další spolupráci.

Luděk Meduna

webdesignér, programátor, IT správce
shiusercz@gmail.com
David už více než rok administruje server BookFan.eu včetně migrace z cloudu na dedikovaný server. Všechny problémy řeší promptně a zodpovědně. Rozhodně doporučuji.

Michal Juhás

724 796 980
Pana Davida Karbana mohu osobně doporučit všem zájemcům o jím nabízené služby. Již několik let poskytuje zdarma hosting pro všechny webové aplikace sdružení Biokontakt o.s. Za toto sponzorství mu jménem našeho občanského sdružení velmi děkuji. Se všemi službami jsme naprosto spokojeni.

Mgr. Martin Just

předseda občanského sdružení Biokontakt o.s.
www.biokontakt.cz
Pan David Karban nám dlouhodobě poskytuje služby spojené s hostingem našich webových stránek, správou e-mailových klientů, aj. Všechny poskytované služby pracují spolehlivě a na naše nové požadavky reaguje David Karban velmi rychle a pružně. Práci pana Karbana můžeme plně doporučit.

Dalimil Toman

vedoucí kanceláře Hnutí Brontosaurus
www.brontosaurus.cz ~ dalimil.toman@brontosaurus.cz
David Karban převzal správu našich technologií (několik dedikovaných serverů, na kterých běží služby pro stovky zákazníků) od našeho původního správce. Ukázalo se, že to byla dobrá volba. David je profesionál a praktik s mnohaletými zkušenostmi. Oceňuji jeho vstřícnost a flexibilitu. V případě potřeby byl připraven řešit naléhavé požadavky prakticky v kteroukoliv denní (i noční) hodinu. Davida Karbana si velmi vážíme, pomáhá nám udržovat vysoký standard služeb.

Aleš Janoušek

internetová agentura XART s.r.o.
www.xart.cz
David Karban spravuje již takřka rok naše servery a jsme s jeho službami velmi spokojeni.

David Netolický

CZOL media interactive s.r.o.
www.cz-hosting.com ~ david@czol.eu
S Davidem spolupracujeme cca půl roku a za tu dobu se konečně podařilo nastavit náš server tak, abychom mohli v klidu spát. Kdykoliv potřebujeme změnit nastavení, zareagovat na výpadek služby, případně cokoliv zkonzultovat, je nám David k dispozici. Velmi oceňuji jeho znalosti a především spolehlivost a komunikaci.

Tomáš Hejč

SuperKodér - manager, developer
www.superkoderi.cz ~ tomas.hejc@superkoderi.cz ~ 603 273 833
Radim Hasalík
David Karban se stará o můj virtuální server, na kterém běží nabídka služeb internetového marketingu ParMinut.cz a internetové stránky mých dalších klientů. Během naší spolupráce úspěšně vyřešil kritickou chybu, nastavení módu pro zrychlení internetových stránek a další úpravy. Na dotazy odpovídá rychle a srozumitelně. Navíc poskytne svá osobní doporučení, takže se mohu dostatečně dobře rozhodnout. Vážím si toho, že jsem technické záležitosti svěřil do jeho rukou a vřele jeho služby doporučuji.

Radim Hasalík

specialista na internetový marketing a použitelnost webových stránek
Pana Davida Karbana doporučuji jako velmi zkušeného a znalého odborníka se zodpovědným a pragmatickým přístupem k problémům a velkým rozhledem ve svém oboru. S panem Karbanem dlouhodobě spolupracujeme zejména na konzultacích ke správě serverů s vysokou dostupností k naší plné spokojenosti. Chtěl bych vyzdvihnout zejména to, že pan Karban se vždy snaží najít takové řešení, které je pro nás finančně schůdné, nadmíru splňuje náš požadavek a přitom je kvalitativně nejlepší.

Ing. Martin Bružina

technický provozovatel intenetových obchodů XEBIS
www.xebis.cz ~ mb@xebis.cz ~ 775 714 324
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2016 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS