Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. David Krutký

Ing. David Krutký

vývojář webových aplikací se zaměřením na podnikové a informační systémy

Ing. David Krutký

Profesionální vývoj webových aplikací se zaměřením na malé podnikové a informační systémy (administrační rozhraní všeho druhu CMR, CMS, skladové systémy, implementace API atd.) a jednostránkové aplikace (SPA).

Profesní preference: důraz na detail a rychlost vývoje. Vysokoškolské vzdělání v oboru Informační a komunikační technologie, více než 5 let praxe a dobré reference: WebExpo, Česká televize.

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Ukázky práce:

Ukázka práceUkázky vývoje aplikaceUkázka vývoje informačního systémuInformační systémUkázka vývoje informačního systému
Zobrazit všech 6 náhledů této galerie >

Znalosti

Jako vývojář mám zkušenosti s různými technologiemi. Pracoval jsem v PHP, C#, Ruby, Java a s různými frameworky založenými na těchto jazycích. Momentálně se ale soustředím na technologie, které znám nejlépe: Python (Django) a JavaScript (AngularJS).

Seznam významných projektů

  • AiNeuron – firma AiNeuron vyvíjí skladový systém pro společnost, která vyrábí a testuje světlomety pro světové automobilky. V rámci tohoto skladového systému zajišťuji webovou aplikaci, která tyto procesy ve výrobě značně usnadňuje.
  • Comsource – firma Comsource je specialista na síťová řešení a síťovou bezpečnost. S firmou Comsource jsem se podílel na vývoji webové aplikace monitorující provoz na síti a umožňující jednoduchá nastavení síťových prvků.
  • Futruy – sociální síť zaměřená na úzkou spolupráci značek s jejich spotřebiteli a fanoušky. Pro tento startup jsem vytvořil kompletní backendové zázemí umožňující administrovat různé části aplikace.
  • WebExpo – podílel jsem se na přípravě webu pro ročník 2015 největší webové konference v Čechách (napsali o mě i na Facebooku).
  • Bontonland – správa a úpravy největšího českého eshopu s hudbou.
  • Česká televize – vývoj fotokiosku pro výstavu k 60 výročí České televize Ostrava v Dolní oblasti Vítkovice. Fotokiosek umožňuje návštěvníkům pořídit foto z výstavy, které pak návštěvník najde na svém emailu a na Facebooku.

Kontaktní informace

Ing. David Krutký
kancelář číslo 321
Studentská 6202/17
Ostrava
708 00
Mobil:737 462 614
Email:david@deveko.cz
Web:deveko.cz
LinkedIn:LinkedIn davidkrutky
:04070755

Doporučení z první ruky

Tomáš Novák
S Davidem spolupracuji již několik let a za tu dobu si u něj cením nejen profesionálního přístupu, ale především jeho pečlivosti, zkušeností a hlavně nadhledu nad danou problematikou. Je schopen dopředu odhalit skryté překážky a častokrát tak odpadá nutnost řešení případných problémů.
vývojář a programátor mobilních Java aplikací pro Android

2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS