Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. David Krutký > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. David Krutký — vývojář webových aplikací se zaměřením na podnikové a informační systémy

Zobrazuji všechna 4 doporučení prezentace Ing. David Krutký:
Tomáš Novák
S Davidem spolupracuji již několik let a za tu dobu si u něj cením nejen profesionálního přístupu, ale především jeho pečlivosti, zkušeností a hlavně nadhledu nad danou problematikou. Je schopen dopředu odhalit skryté překážky a častokrát tak odpadá nutnost řešení případných problémů.

Tomáš Novák

vývojář a programátor mobilních Java aplikací pro Android
S Davidem jsme spolupracovali několik let a za tu dobu jsem měl možnost ho velmi dobře poznat po osobní i pracovní stránce. Davidův přístup k práci je profesionální, s klidným postojem a chladnou hlavou řeší i velmi napjaté a stresové situace. Jeho důraz na detail a preciznost má za výsledek, že jeho odvedená práce je vždy kvalitní. Jeho spolehlivost v realizaci projektů se ale projevuje i do dalších oblastí jako jsou komunikace, dodržování dohodnutých závazků či aktivní a iniciativní přístup k řešení problémů. Obecně hodnotím spolupráci jako velmi přínosnou a budu rád, pokud se na nějakém projektu v budoucnu zase potkáme.

Adam Ondrejka

adam.ondrejka@comsource.cz ~ 728 756 795
Spolupráci s panem Davidem Krutkým hodnotím velmi pozitivně. Zvládl i náročnější úkoly s precizním dodržením termínů, taky rychle reagoval na mé podněty a dotazy. Určitě doporučuji a těším se na další spolupráci.

Petr Mikš

mp2000@seznam.cz ~ 608 779 777
S Davidem byla výborná spolupráce. Termíny vždy dodržel, obecně musím pochválit profesionální přístup k práci ve všech ohledech. Těším se na další spolupráci.

Oskar Gottlieb

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS