Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > David Vacula

David Vacula

grafik a designér webových stránek

David Vacula
David Vacula - logo

Profesionální grafické návrhy a design www stránek na míru pro podnikatele, malé a střední firmy. Kompletní tvorba designu webu, od úvodní konzultace nad představami klienta, přes analýzu cílové skupiny a volbu oslovující grafiky, po promyšlené rozložení prvků na stránce a návrhy wireframe. Výsledkem práce je pak grafický soubor ve formátu .psd, který slouží jako podklad pro následné programování webu. Slušné jednání a plnění dohodnutých pravidel.

Probíhající studium oboru Informační technologie na Univerzitě Jana Evangelisty Purkyně.

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Galerie:

Grafický návrh webu pro fotbal-magazin.czGrafický návrh webu pro fotbal-magazin.czGrafický návrh webu pro Be-prettyGrafický návrh webu pro Be-prettyGrafický návrh webu pro TopOil
Zobrazit všech 22 náhledů této galerie >

Jak probíhá spolupráce

Na úvodní schůzce klientovi položím několik základních otázek pro zjištění informací o jeho činnosti, proč vlastně web pořizuje, co by měl splňovat, do kdy by měl být hotov apod. Po načerpání základních informací předložím konkrétní nabídku, která shrnuje veškeré mé práce, jejich cenu a termín odevzdání. Poté společně s klientem vytvořím wireframe, podle kterého vytvořím konečnou grafickou podobu webu.

Kontaktní informace

David Vacula
U Stadionu 1502
Jirkov (Ústecký kraj)
431 11
Mobil:723 398 393
Email:info@davidvacula.cz
Web:davidvacula.cz
Účet:2080358043 / 0800 (Česká spořitelna)
:04990099

Doporučení z první ruky

S Davidem spolupracujeme na více projektech a jsme s jeho prací velmi spokojeni. Jeho práce je vždy precizně zpracovaná. Při práci přemýšlí nad prací jako celkem, aby zapadala do celkového konceptu. Je velice nápaditý a flexibilní. Komunikuje vstřícně, zpracovává v termínu a má pochopení pro naše osobní, někdy velmi specifické požadavky.
Ondřej Daniško
reklamní agentura Ardmedia

2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS