Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. David Zahumenský > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. David Zahumenský — advokát se zaměřením na ústavní právo

Zobrazuji všech 8 doporučení prezentace Mgr. David Zahumenský:
Obrátil jsem se na Mgr. Zahumenského, aby mi pomohl založit spolek. Během konzultace si trpělivě vyslechl moje představy o spolku, poté mi podal komplexní informace, společně jsme vymysleli změny stanov, které následně upravil. S jeho jednáním jsem byl spokojený, byl velmi profesionální. Cena je rozumná. Rozhodně doporučuji komukoliv, kdo zakládá spolek.

Mgr. L. Nezdařil

Obrátili jsme se na p. Mgr. Záhumenského v několika právních záležitostech. Ve všech případech nám vyšel vstříc otevřeným přístupem a kompletními informacemi. Bylo zřejmé, že v daných oblastech práva má řadu let osobní zkušenosti a znalosti. Dovede tedy pružně reagovat na aktuální vývoj situací. Rychle rozliší status quo dané situace a navrhne přímý postup. V případě jiné odbornosti doporučí vhodného experta k dořešení. Cena je nastavena velmi vstřícně, a proto můžeme právní služby p. Mgr. Záhumenského jen doporučit.

Jiří Krajíček

Služby pana Mgr. Záhumenského jsem využil při tvorbě stížnosti k Evropskému soudu pro lidská práva. Všem zájemcům o právní poradenství v oblasti ústavního práva jej mohu jen doporučit. Zvláště oceňuji jeho znalost mezinárodních předpisů a velkou zkušenost z praxe.

Marcel Moštěk

Služby advokátní kanceláře pana Mgr. Davida Zahumenského vřele doporučuji. Obrátila jsem se na něj ve věci vyřízení zápisu občanského sdružení na spolek. Vše vyřídil neprodleně a perfektně. Také odměna, která byla řádně vyfakturovaná, byla přiměřená a akceptovatelná.

Ing. Romana Borovičková

www.heroldovysady.cz
Spolupracovali jsme na transformaci občanského sdružení. S prací jsme byli maximálně spokojeni a to jak po stránce profesionální, tak po stránce osobního lidského přístupu. Byly připraveny všechny potřebné podklady. Konzultace a rady nám pomohly najít optimální řešení pro náš konkrétní případ. Ochota a rychlost. Vřele doporučuji.

Růžena Nováková

předseda DEMDAAL z.s.
www.demdaal.cz
S touto advokátní kanceláří jsme spolupracovali na transformaci občanského sdružení na spolek. Paní Mgr. Hazdrová prošla naše připravené podklady, navrhla a provedla jejich úpravy a připravila zbývající potřebné dokumenty. Zápis do rejstříku u Krajského soudu pak proběhl bez problémů. Odměna byla přiměřená a akceptovatelná. Vše se stihlo včas a v termínu. S poskytnutými službami jsem spokojen.

Mgr. Josef Miškář

Kopretina Březová, z. s.
www.oskopretina.cz
S firmou pana Záhumenského jsme byli velmi spokojeni. Připravovali pro nás přepsání klubu na spolek u ústavního soudu, včetně úprav stanov klubu. Vše proběhlo rychle a přesně tak jak bylo domluveno. Cena byla pro náš klub přijatelná. Domluvena byla hned na začátku a dále se neměnila.

Martin Teichner

předseda fotbalového klubu SK Podlipan Přišimasy z.s.
Služby advokátní kanceláře pana Mgr. Davida Zahumenského vřele doporučuji. Spolupracovali jsme na změně názvu naší neziskové organizace a úpravě stanov pro zápis do rejstříku u Krajského soudu. Vše proběhlo velice hladce a v požadovaném termínu.

Josef Neděla

předseda Keramika Újezdec, z.s.
www.keramikaujezdec.cz ~ josefnedela@centrum.cz ~ 588 110 022
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2016 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS