Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Dominika Špačková > Doporučení

Doporučení z první ruky

Dominika Špačková — poradkyně a lektorka kariérního rozvoje a podnikání pro ženy, maminkatelky

Zobrazuji č. 110 z celkem 16 doporučení prezentace Dominika Špačková:
Mgr. Magdalena Čevelová, MBA
U Dominiky jsem absolvovala kurz Probuzení ženy a dvě osobní konzultace. Oceňuji zejména profesionální přípravu a respektující přístup. Dominičiny originální postupy a techniky jsou srozumitelné a 100% použitelné v praxi. Odnesla jsem si cenná uvědomění i inspiraci pro svůj osobní život i podnikání. Děkuji a doporučuji!

Mgr. Magdalena Čevelová, MBA

specialistka na psychologii podnikání a marketingovou strategii
Ing. Lenka Papřoková
Dominika je člověk s jasnou vizí a úžasným myšlením. Oceňuji její ochotu pomoci nejen ve složitých životních situacích žen, ale také při řešení běžných problémů. I když jsem neabsolvovala žádný z jejích seminářů, hned při našem prvním setkání vyřešila jeden z mých problémů. Během chvilky mi vysvětlila vše okolo používání menstruačních kalíšků. Jedná otevřeně a s citem. Nejenže tak odbourala můj strach z neznáma, ale hlavně velkou měrou přispěla ke zlepšení kvality mého života. Zatím jsem nepotkala jinou ženu, u které bych měla pocit, že stejně jako Dominika dokáže snadno propojit ženskou intuici a racionální myšlení. S čímkoli, co se týká ženské otázky, se na ni znova a ráda obrátím. Doporučuji.

Ing. Lenka Papřoková

sloganistka
Robert Vlach
Dominiku mohu vřele doporučit na základě dlouhodobé spolupráce — jako konzultant jsem jí pomáhal s rozvojem podnikání. Dominika je nepřehlédnutelná, výrazná osobnost, jejíž projevy nesou znaky vnitřní uspořádanosti a tvořivé energie. Je spolehlivá a velmi korektní, pokud jde o dodržování sjednaných dohod. Jedná se zápalem sobě vlastním a je evidentní, že do každé činnosti vkládá velký kus sebe.

Robert Vlach

podnikatelský poradce a provozovatel portálu Na volné noze
Spolupráce při mém dlouho odkládaném projektu s Dominikou v rámci „Dotahovače“ byla úžasně inspirující a podnětná. Dominika postupovala velice citlivým způsobem, respektovala mou složitou situaci jako pracující matky s dvěma malými dětmi a přitom mne neustále posouvala na cestě k dokončení projektu dál a dál. Ve chvílích, kdy jsem to kvůli často se opakujícím nemocem dětí chtěla vzdát, Dominika dokázala přijít se spoustou energie, „nakopla“ mne, vydolovala ze mne nejskrytější časové rezervy a ve zdánlivě neřešitelné a beznadějné situaci vymyslela možnosti, jak postupovat krok po kroku k vytčenému cíli. Rozhodně doporučuji využít projekt Dotahovače s Dominikou při důležitých projektech, které se dlouho odkládají, nebo které jsou pro jednotlivce vzhledem k jeho pracovnímu vytížení nebo péči o rodinu obtížné. Absolvování celého procesu Dotahovače s podporou Dominiky mi pomohlo i částečně změnit přístup v jiných profesních a soukromých záležitostech a za to patří Dominice můj velký DÍK.

Ing. Pavlína Orlová

daňová poradkyně
orlova.pavlina@gmail.com ~ 739 409 110
Mgr. Nikola Krpešová
Dominiko, vážím si péče, kterou věnuješ ženám. Neznám nikoho, kdo by byl na tuto práci vhodnější: oceňuji Tvůj citlivý a jemný přístup, Tvou empatii a vhled do situací, které Ti lidé svěřují, přirozeně vytváříš atmosféru důvěry a bezpečí. Sama jsem vyzkoušela Tvůj seminář Probuzení ženy a děkuji Ti za to, že jsi mi otevřela nové obzory v mém životě. Jsem ráda, že s Tebou mohu spolupracovat.

Mgr. Nikola Krpešová

přadlena a zpracovatelka ovčí vlny
MgA. Šimon Chloupek
Mohu-li z vlastní zkušenosti na základě dobré desítky Dominičiných výkladů povědět, její výklady mohu charakterizovat třemi hlavními rysy: 1) Dominika je skutečný odborník. Svoji odbornost získala dlouholetou zkušeností v praxi i vlastním studiem. 2) Dominika má skutečný zájem o příběh i osobnost člověka, který se na ní s žádostí o výklad obrací, což je pro ni nevyčerpatelná motivace pomáhat nalézt potenciál a cestu k uzdravení a vědomému zlepšení situace. 3) Disponuje pozoruhodným vhledem, se kterým se dokáže vystopovat podstatu problému.

MgA. Šimon Chloupek

grafik, lektor a poradce v oboru ekografika a ekodesign
Setkání s Dominikou mi pomohlo uvědomit si, v čem je v mé situaci chyba. Měla jsem tušení, které mi potvrdila. Viděly jsme se úplně poprvé a vždycky, když cokoli vyslovila, kápla na to pravé. Některé věci řečené nahlas, dostávající jména, přestaly vypadat nezvladatelně. Dominika mě neuvěřitelně povzbudila v práci na sobě, za což jí nesmírně vesmírně děkuji.

Jana Plachá

Po absolvování několika seminářů rodinných konstelací, které mi pomohly nahlédnout na svou osobnost zevnitř, jsem zjistila, že i když jsem žena, mnohdy se jí necítím. A když jsem jednou brouzdala na internetu, upoutalo mě slovní spojení Vědomé ženství. Po dvou seminářích, kterých jsem se zúčastnila (Ženy, které běhaly s vlky a Probuzení ženy), jsem si ověřila, že to, že jsem narazila zrovna na Dominiku a její ženství, není náhoda. Její přístup k ženě a především její jemné, nenásilné a přirozené podání ženské vyjímečnosti v doprovodu šamanských rituálů mě nadchlo. Ze seminářů odcházím vždy nádherně uvolněná, vyrovnaná, obohacená o setkání s úžasnými ženami.

Martina Pošmourná

Dominiku jsem navštívila na osobní konzultaci celkem třikrát s odstupem několika let. Za tu dobu se její techniky hodně změnily, řekla bych zjednodušily a zredukovaly, současně s tím, jak vzrostl její vhled a profesionální sebevědomí. Dominika ví, co dělá, když se vyjadřuje k nejintimnějším otázkám ženského života. Oceňuji velmi přímý přístup a určitou radikálnost, pomocí níž dokáže v krátkém čase sezení pojmenovat kořenovou příčinu problému. Osobně mi velice imponuje její svobodomyslnost a předsudky nezatížený přístup k sexuální tématice.

Anima Noira

médium, moderní čarodějka
animanoira.cz
U Dominiky jsem byl několikrát a pokaždé jsem odešel velmi spokojený, protože jsem se dozvěděl hodně věcí o svém vnitřním stylu myšlení.Mohl jsem zahlédnout sebe samotného jinak, jako v zrcadle. A vždy mi byla poskytnuta dobrá rada. Dominiku rozhodně doporučuji nejen ženám, ale i mužům.

Pavel Obermajer

písničkář a kytarista
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS