Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Eliška Svobodová

Eliška Svobodová

konzultantka online marketingu se zaměřením na SEO a sociální sítě

Eliška Svobodová
Eliška Svobodová - logo

Chcete, aby vás lidé na internetu našli a navštěvovali vaše stránky? Pak máme důvod spolupracovat. Společně připravíme marketingovou strategii, která dlouhodobě podpoří váš byznys. Mou specializací je optimalizace stránek pro vyhledávače (SEO) a správa sociálních sítí.

  • SEO (optimalizace pro vyhledávače) – vypracuji vám analýzu klíčových slov a připravím strategii online marketingu, podle které budeme následně spolupracovat.
  • Sociální sítě (Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn) – zhodnotím možnosti a vytvořím persóny pro váš produkt i službu, vytvořím ediční plán s detailním rozborem komunikace a rozvrhem publikování.

Vystudovala jsem Marketing a obchod na VŠB-TU v Ostravě. Při škole jsem pracovala v prestižní agentuře H1.cz a hned po studiu nastoupila na pozici Inbound Marketing Specialist v Blueberry.cz, kde jsem se klientům starala o sociální sítě a stránky z pohledu SEO. Po několikaleté zkušenosti v oboru dnes podnikám jako nezávislý profesionál na volné noze – pomáhám svým klientům zvyšovat návštěvnost webových stránek a plnit cíle pomocí on-line marketingu. Pravidelně také přispívám články na svůj profesní blog SEMonline.cz.

Při práci rovněž standardně spolupracuji s dalšími profesionály – copywritery, grafiky, PPC specialisty, analytiky, programátory, kodéry, UX designéry a dalšími specialisty online marketingu a tvůrci webů. Díky této možnosti mohu vždy nabídnout hlubokou analýzu a dlouhodobá řešení, která nejsou jen zásahem na povrchu.

Reference: Ravak, Analogue, VŠPP, Solodoor, Rogz, ProMaminky.cz aj.

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR; zejména Praha

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Eliška Svobodová
Dandova 2603/9
Praha 9
193 00
Email:kucerovaelis@gmail.com
Web:semonline.cz
Facebook:Facebook kucerovaelis
Twitter:Twitter elisisk
LinkedIn:LinkedIn eliskakucerova
Účet:1352518019 / 3030
:03251977 (plátce DPH)
DIČ:CZ9052142099

Doporučení z první ruky

Eliška je Inbound marketing odborník. Mezi její specializace patří SEO a Social Media. Eliška je živý a podnikavý člověk, který díky svému férovému přístupu dělá čest celé obci SEO expertů. Její doménou jsou SEO analýzy. V rámci sociálních sítí je schopná najít inspiraci a v pravou chvíli tím vyvolat potřebné oživení a ohlasy. Eliška je týmový hráč a člověk, se kterým se rozhodně v kanceláři nenudíte.
Karel Pařízek
Online/Digital Marketing at Blueberry.cz Apps s.r.o.

2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS