Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Eliška Svobodová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. Eliška Svobodová — konzultantka online marketingu se zaměřením na SEO a sociální sítě

Zobrazuji všechna 4 doporučení prezentace Ing. Eliška Svobodová:
Na spolupráci s Eliškou budu rád vzpomínat. Na kvalitu její práce jsem se mohl vždy spolehnout. Je kreativní, důsledná a navíc má velmi příjemné vystupování a výborný smysl pro humor.

Mojmír Greguš

manažer on-line komunikace ve společnosti Český rozhlas
Eliška je iniciativní, nápaditá a spolehlivá. Při spolupráci na projektech jsem s ní byl velmi spokojený.

Jan Šťastný

Account Manager ve společnosti H1.cz
www.h1.cz
Eliška pracovala jako linkbuilderka na několika projektech, jež jsem jako konzultantka vedla. Spolupráce s ní byla příjemná jak z profesionálního tak osobního hlediska. Hned na začátku ukázala, že velmi rychle chápe a učí se. Má zájem o obor a dokáže o něm logicky uvažovat a své práci dát víc, než od ní bylo žádáno, dává-li to smysl. Díky pozitivnímu přístupu k životu a komunikativnosti se rychle stala oblíbeným členem týmu a svou dobrou náladou dokázala nejednou zlepšit den.

Kateřina Brůnová

SEO konzultantka ve společnosti Sto s.r.o.
Eliška je Inbound marketing odborník. Mezi její specializace patří SEO a Social Media. Eliška je živý a podnikavý člověk, který díky svému férovému přístupu dělá čest celé obci SEO expertů. Její doménou jsou SEO analýzy. V rámci sociálních sítí je schopná najít inspiraci a v pravou chvíli tím vyvolat potřebné oživení a ohlasy. Eliška je týmový hráč a člověk, se kterým se rozhodně v kanceláři nenudíte.

Karel Pařízek

Online/Digital Marketing at Blueberry.cz Apps s.r.o.
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2016 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS