Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Erik Webr

Erik Webr

kapitán, skipper, jachtař a průvodce po Středozemním moři

Erik Webr

Láká vás dovolená na jachtě? Jsem zkušený kapitán (skipper) a vezmu vás na nejzajímavější místa Středozemního moře. Opustíme přeplněné pláže, objevíme zapadlé zátoky a opuštěné ostrovy. Poplujeme, kam vás srdce potáhne!

 • Nejčastější jachtařské destinace
  • Chorvatsko – Ideální pro první zkušenost s jachtou. Krásná pobřeží, mnoho ostrovů, klidné zátoky a bezpečné vody. Skvělé jachtařské zázemí a dobrá dostupnost autem. Nejvhodnější pro rodiny s dětmi.
  • Řecko – Pro mírně pokročilé. Moře u Řecka je oproti Chorvatsku otevřenější, vlny větší, vítr silnější a ostrovy dále od sebe. Přeplavby jsou delší a náročnější. Počasí dokáže vytvořit velmi dobrodružné situace.
  • Itálie – Pro zkušené. Nejdelší vzdálenosti mezi přístavy a nejméně klidné moře. Překrásné lokality u Sicílie a Sardinie. Vyšší ceny.
 • Itinerář na míru – Doporučím a naplánuji vhodné trasy a zastávky.
 • Organizace – Vyberu a převezmu loď (jachtu/plachetnici) v přístavu, vyřídím administrativu při kotvení v marínách a další.
 • Výuka – Naučím vás základy jachtingu a řízení plachetnice. Postavíte se za kormidlo a budete ovládat plachty.

Na moři se plavím od roku 2006, kdy jsem začínal v Sydney na lodi Chorse pod dohledem Johna Smithse, účastníka závodu Sydney – Hobart 2008. Po návratu do Evropy pravidelně brázdím vody Středozemí, především kolem Chorvatska. Každoročně se účastním závodu Seawolf Cup. Jsem držitelem mezinárodního průkazu Yachtmaster Coastal.

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR a Středozemní moře

Momentky z moře:

Kouzelná plavba po mořiZážitková dovolená s adrenalinemI z vás může být kapitánKotvíme v opuštěné zátoceDelfíni na Jadranu
Zobrazit všech 7 náhledů této galerie >

Proč si mě vybrat za kapitána?

 1. Mám 8 let zkušeností na moři.
 2. Vaše bezpečnost je pro mě na 1. místě.
 3. Pomohu vám s výběrem vhodné lodi.
 4. Naplánuji trasu se zajímavými zastávkami.
 5. Jsem pojištěn proti propadnutí kauce.
 6. Nejsem vázán na žádnou charterovou společnost – máte plnou volnost v pronájmu lodi.

Kontaktní informace

Erik Webr
Na Kuthence 6
Praha 6
160 00
Mobil:604 700 304
Email:erik.webr@gmail.com
Web:www.webr.cz
:66467225

Doporučení z první ruky

Na přelomu srpna a září jsme prožili krásnou plavbu po Jaderském moři v Chorvatsku. Díky kapitánovi Erikovi, kterého jsme si najali, se nám podařil splnit si sen a vést námořní jachtu. Vždy dobře připravený na další den a plavbu. Tímto chceme poděkovat Erikovi za krásnou plavbu, potažmo dovolenou.
Honza a kol.
staří páni ročník 1953

2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS