Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Eva Dobrovolná > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Eva Dobrovolná — překladatelka anglického a německého jazyka

Zobrazuji č. 110 z celkem 12 doporučení prezentace Mgr. Eva Dobrovolná:
Odborné překlady v oblasti stavební projekce – vždy profesionální přístup s chutí si vylepšovat znalosti profesně úzce zaměřených výrazů, pružné řešení mnohdy dosti časově náročných překladů, snaha vyjít vstříc, příjemná spolupráce :)

Jiří Waclawik

jiri.waclawik@archdesign.cz ~ 739 586 914
O překladu knihy Axolotl Roadkill u příležitosti udělení Ceny Josefa Jungmanna (dne 4. října 2012): Překlad, náročný jazykově i zážitkově, postřehl vše podstatné, úhrn i detaily a odstíny jsou podány přesvědčivě a talentovaně.

Václav Jamek

spisovatel a překladatel
Pro jednoho z našich významných zákazníků jsme potřebovali zajistit jazykově i odborně vysoce kvalitní překlad velmi odborného katalogu do češtiny. Jednalo se o oblast strojírenství. Navíc bylo třeba, aby překladatel byl schopen čerpat ze dvou jazyků zároveň – z angličtiny a němčiny. Oslovili jsme Evu Dobrovolnou, která toto zadání splňovala. Tehdy jsme ještě netušili, že to byla skvělá volba. Eva odevzdala jazykově i odborně velmi kvalitní překlad. Komunikace s ní byla vždy bezproblémová, pružná a věcná. Po lidské stránce Eva působí velmi příjemným dojmem.

Luis Miskovsky

ředitel společnosti Cassia Trade Limited
office@cassiatrade.co.uk ~ +44 207 612 4929
U paní Evy Dobrovolné jsme si nechali přeložit text, týkající se našeho nového online objednávkového formuláře (3 soubory). Paní Dobrovolná je velice rychle a precizně přeložila. V případě nejasností se na mne obrátila a ujistila se. Mohu dát pouze dobré reference. Byla příjemná, šikovná a profesionální.

Jana Kočišová

Delta Plus Česká republika
Vstřícnost, dochvilnost, odbornost a příjemné vystupování. Takto bych shrnul svojí zkušenost z první spolupráce naší firmy s Mgr. Evou Dobrovolnou na překladu odborného textu z oblasti stavebnictví.

Ing. Petr Šmuhař

STON Management s.r.o.
www.stonmanagement.com ~ petr.smuhar@stonmanagement.com
S Evou Dobrovolnou spolupracujeme pravidelně a s jejími službami jsme zcela spokojeni. Je zodpovědná a flexibilní, věnuje pozornost detailům a vždy důsledně dodržuje termíny. Spolupráci s ní vřele doporučujeme!

Nikoletta Ujvari

www.linguamed.hu
Rychle odvedená práce s velkou dávkou vstřícnosti. Jsem velice spokojen a rozhodnut i nadále využívat služeb paní Mgr. Evy Dobrovolné. Vřele doporučuji!

Petr Vacátko

petr.vacatko@email.cz
Jakub Gajda
Příjemné vstřícné jednání a i přes náročný technický text krátký termín dodání. Vše proběhlo od začátku do konce na jedničku. Evu Dobrovolnou mohu vřele doporučit ke spolupráci!

Jakub Gajda

přírodní stavitel se specializací na ekostavby, dřevostavby a sruby, tesař a truhlář
S Evou Dobrovolnou se moc dobře spolupracuje, pružně řeší zakázky zadávané na poslední chvíli. Oceňuji profesionální přístup – věnuje pozornost detailům a dodržuje termíny. Spolupráci s Evou vřele doporučuji.

Ivana Jirsenská

MY FOOD Market
www.myfoodmarket.cz
U paní Evy Dobrovolné jsme nechávali přeložit text pro anglickou verzi webu. Paní Dobrovolná nám ve všem vyšla vstříc, text přeložila velmi rychle a profesionálně a i veškerá komunikace byla příjemná :) Spolupráci můžeme jen doporučit.

Lucie Valovičová

Reinto
www.reinto.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2016 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS