Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Eva Navrátilová

Mgr. Eva Navrátilová

korektorka češtiny

Mgr. Eva Navrátilová

Profesionální a pečlivé gramatické, stylistické i obsahové korektury češtiny neboli proofreading pro nejrůznější texty: knihy, časopisové články, webové stránky, firemní interní texty, výroční zprávy, smlouvy či studentské práce (se slevou).

Dále celková jazyková kontrola textu, redakční úprava: korektura nebo úprava typografie, formátování textu, tvorba rejstříků, obsahů apod. a kontrola věcné správnosti pro obory jako humanitní vědy, kultura, psychologie, pedagogika, východní nauky, bojová umění, zdravý životní styl a jiné. Také úpravy českých překladů rodilých mluvčích, kteří neovládají češtinu na potřebné úrovni.

Odborné univerzitní vzdělání v oboru český jazyk a pedagogika na Karlově univerzitě, více jak 15 let jazykové praxe. Letitá praxe jako redaktorka v médiích a dlouhodobá spolupráce s překladateli, nakladatelstvími a dalšími institucemi.

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie:

Čeština ~ Jazyky ~ Korektury ~ Texty

Kontaktní informace

Mgr. Eva Navrátilová
nábřeží TGM 1516
Rakovník (Středočeský kraj)
269 01
Mobil:739 574 740
Email:wu.wej@seznam.cz
Účet:200037588 / 0300 (ČSOB)
:69151148

Doporučení z první ruky

Mgr. Eva Navrátilová spolupracovala s redakcí Knižního klubu na těchto titulech — Helena Kholová: Co nevíte o mláďatech (korektury po sazbě), Eva Bešťáková: Vánoce na nitkách (redakční úpravy a korektury), Hermína Franková: Jedna zrzka navíc (korektury po sazbě). Veškeré práce odvedla velmi profesionálně a dodala je v domluveném termínu. Její zásahy byly ve všech případech kladně přijaty i autorkami textů, což zdaleka nebývá samozřejmostí. Právě to nejvíce vypovídá o skutečné kompetenci člověka, který manipuluje s tak citlivou věcí, jako je beletristický text. Proto mohu Mgr. Evu Navrátilovou jako redaktorku i korektorku bez výhrad doporučit.
Viola Lyčková
literární redakce Knižního klubu

2005 – 2016 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS