Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > RNDr. Eva Nešverová > Doporučení

Doporučení z první ruky

RNDr. Eva Nešverová — nezávislá specialistka a poradkyně v problematice důchodů

Zobrazuji všech 5 doporučení prezentace RNDr. Eva Nešverová:
Děkuji za perfektní služby. Už mi přišel výměr důchodu a je to na korunu přesně, jak jste to vypočítala – ta vyšší částka. Takže mi uznali úplně všechno podle vašeho návrhu.

Hana J.

Rád bych ocenil práci paní doktorky Nešverové – její profesionalitu, vstřícnost a ochotu. Díky ní jsem dostal perfektní výpočet svého důchodu, a to přesto, že můj případ byl dosti nestandardní a přicházelo v úvahu více variant.

Pavel Štěpán

Služby paní Nešverové velice doporučuji. Spočítáno několik variant nejoptimálnějšího dne odchodu do předčasného i starobního důchodu, včetně výše důchodu. Při potížích v zaměstnání neocenitelná „berlička“ při rozhodování jak situaci řešit a nepřijít o peníze. Velice milé a laskavé jednání.

Jana K.

U paní Dr. Nešverové jsem si objednala provedení výpočtu ve dvou variantách (1: informativní výpočet výše budoucího důchodu a stanovení nejbližšího optimálního termínu odchodu do důchodu, 2: výpočet výše důchodu při odchodu do důchodu ke konci roku), abych mohla obě varianty porovnat. Výpočet byl realizován v krátkém čase a zpracován velmi přehledně. Služby Dr. Nešverové vřele doporučuji.

Zuzana S.

Děkuji za bleskový výpočet důchodu v různých variantách. Soubory PDF dorazily v pořádku, čitelné a srozumitelné. Velice vám děkuji za komplexní a velmi rychlé vyřešení mého problému.

Pavel K.

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS