Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Eva Roverová > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Eva Roverová — grafická designérka a ilustrátorka

Zobrazuji č. 1117 z celkem 17 doporučení prezentace Eva Roverová:
Evu Roverovou mohu s čistým svědomím doporučit jako skvělou grafičku a ilustrátorku. Zpracovávala pro nás ilustrovanou mapu centra Prahy. Oceňuji především její profesionální přístup, rychlost, ochotu a kreativitu. Pokud bychom v budoucnu potřebovali zpracovat podobný projekt, bez zaváhání bych se na ni obrátila znovu.

Jana Halešová

Sales & Marketing Executive – InterContinental Prague
jana.halesova@icprague.com ~ 296 631 090
Spolupráce s Evou Roverovou byla skvělá. Připravovala pro nás vizuální identitu vzdělávací sekce naší agentury. Spolupráce a především výsledek naprosto předčil moje očekávání. Komunikace byla vždy příjemná a hlavně bez prodlev. Eva reagovala obratem. Postupně vznikl hlavní vizuál, návrh komunikace konkurenčních výhod a návrh ikon, které budou používané na letácích, rollupech a bannerech. Nechybělo ani zpracování používání obrázků, fotek a referencí. Vše bude možné využívat jak online, tak v tištěných marketingových materiálech a komunikaci. Spolupráci s Evou Roverovou mohu rozhodně doporučit.

Dagmar Plotěná

vedoucí vzdělávání, Dobrý web. s.r.o.
dobryweb.cz
Se slečnou Roverovou jsem spokojen. Pošlu zadání projektu a do dvou dnů mám kreativní grafickou práci na stole. Doporučuji!

Jiří Gálik

Marketing Specialist
www.damedis.cz ~ galik@damedis.cz
Eva Roverová je člověk, kterého hledáte. Naprosto přesně vycítí naléhavost jednotlivých zadání a nestane se vám, že přijdete s něčím pozdě. A to u kreativců není vždy pravidlem. Evina grafika a ilustrace mě oslovily hned napoprvé, kdy mě na ně před lety navedl můj kamarád. Jednoduché kresby vyniknou ve spoustě formátů daleko více než sebelepší fotografie. Všechny výstupy emočně hřály, a to jsme chtěli. A hlavně – perfektní domluva! Eva ví, že rychlý telefon dokáže víc, než deset emailů. Spolupracovali jsme spolu na projektech ve více městech a věřím, že spolu budeme dělat i v budoucnu.

Lukáš Jankovský

PR manager
www.tlib.mvv.cz ~ lukas.jankovsky@mvv.cz ~ 607 187 196
Eva Roverová pro nás byla jasná volba. Potřebovali jsme ilustrovaný, moderní a responzivní webdesign pro náš nový web a grafika paní Roverové nás zaujala na první pohled. Výborná komunikace, dodržování termínů, práce podle zadání, ochota a výsledek nad očekávání. Mohu jen doporučit.

Jana Michaličková

Content Manager
www.biznisweb.sk
Paní Roverovou můžeme vřele na základě naší dosavadní spolupráce doporučit. Díky jejím krásným kresbám a velké trpělivosti s našimi neustálými požadavky a úpravami se nám podařilo nachystat skvělou novou kolekci pro děti.

Taťjana Svobodová

CAPIKI
Eva pro mě vyrobila několik infografik, které jsou ve výsledku krásné. Oceňuji vynikající komunikaci.

Aleš Rumpel

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS