Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Eva Volenová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Eva Volenová — tlumočnice a překladatelka angličtiny, francouzštiny a švédštiny

Zobrazuji č. 110 z celkem 11 doporučení prezentace Eva Volenová:
Mgr. Tereza Frantová
Eva je moje kolegyně a mohu potvrdit, že je naprosto profesionální při jakékoli práci, do níž se pustí. Je zodpovědná, soustředěná a vstřícná, záleží jí na kvalitě. Rozhodně její služby doporučuji komukoli, kdo chce kromě skvěle odvedeného výkonu i přátelskou a rychlou komunikaci.

Mgr. Tereza Frantová

tlumočnice a překladatelka angličtiny a španělštiny
Karolína Vyskočilová
Evu Volenovou jsem několikrát doporučila svým klientům, kteří poptávali jazykové služby (překlad či lokalizaci webu). Mí klienti byli vždy s odevzdanou prací spokojeni – byla provedena pečlivě, kvalitně a v rozumném časovém termínu. Několikrát jim dokonce Eva k jejich velké spokojenosti doporučila vhodnější řešení než to, které původně poptávali, případně doporučila kolegu, který se přímo na poptávaný jazyk specializoval. Sama Evě pravidelně svěřuji k jazykovým úpravám texty, které publikuji na webu, a s výsledkem jsem vždy spokojena.

Karolína Vyskočilová

tvůrce webů a pluginů se specializací na WordPress a WooCommerce
S Evou se mi spolupracovalo moc dobře: je chytrá, milá, vstřícná a ochotná. Překlady byly doručeny včas a se spoustou trefných komentářů k vylepšení. U překladatelů jsem nastavená na one to one překlad a přiznám se, že Eva je první za roky spolupráce na mnoha překladech, která mi ukázala, že se to dá dělat i jinak. Ke všemu ji to ještě baví. Držím jí palce a připravuji další zadání.

Markéta Křepelová

Autodesk
www.autodesk.cz
Až budu příště hledat někoho na úpravu textů, nebudu se rozmýšlet a sáhnu rovnou po Evě. Spolupracovala s námi na textech pro web i pro knihu, kromě pečlivých gramatických a stylistických úprav jsme dostali také spoustu doporučení k celkovému vyznění textů. S Evou je navíc bezvadná a příjemná komunikace.

Laďka Zbiejczuk Suchá

Libdesign
libdesign.cz
Evu mi doporučila její kolegyně, když jsem hledal někoho, kdo by pro mě přeložil několik lékařských zpráv. Eva se se mnou okamžitě spojila a navrhla mi řešení přímo na míru mým potřebám. Jednala velmi vstřícně a přeložené dokumenty mi dodala ve stanoveném termínu. Za mě naprostá spokojenost.

Ing. Mickael Charpentier

Degremont WTE Wassertechnik Praha v.o.s.
Eva Volenová pro nás dlouhodobě zajišťuje korektury textů BOZP školení a směrnic, opravuje pro nás i PR články a další propagační materiály. Oceňuji její spolehlivost a připomínky k vyznění materiálů. Texty pro nás vždy zpracuje rychle a kvalitně, to vše za slušnou cenu.

Ing. Martin Šimek

jednatel společnosti CRDR s. r. o.
www.bozp.cz
Město Tábor s Evou Volenovou spolupracovalo na tlumočení odborných přednášek v rámci mezinárodní XXIX. konference evropských protestantských muzeí. Eva Volenová podala vysoce profesionální výkon, který ocenili všichni účastníci i organizátoři konference. Spolupráci s Evou Volenovou proto mohu vřele doporučit.

Ing. Jana Lorencová

vedoucí Odboru kultury a cestovního ruchu, město Tábor
Naše kniha je díky zásahům, které Eva udělala o 100 % lepší a srozumitelnější. Krom profesionální a přitom přátelské komunikace oceňuji taky trpělivost s našimi napjatými a posouvanými termíny a vysvětlování všeho, co bylo potřeba vysvětlit. Tak pečlivou korekturu bych přála každému textu.

Pavla Minaříková

Libdesign
libdesign.cz
Kolegyně Eva Volenová pro mě vyhotovila několik překladů z češtiny do švédštiny. Velice si cením její vstřícnosti a ochoty pomoci. Je naprosto spolehlivá a její práce je vysoce profesionální.

Andrea Moustafa

překladatelka
Paní Eva Volenová pro nás zajišťovala konsekutivní tlumočení mezi češtinou a francouzštinou při workshopu o činnosti módních návrhářů, který naše škola pořádala. Spolupráce proběhla k velké spokojenosti nás i francouzské delegace, která na workshop přijela.

Marta Chvojková

ředitelka Vyšší odborné školy oděvního návrhářství a Střední průmyslové školy oděvní
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS