Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > František Rajtmajer

František Rajtmajer

online marketér

František Rajtmajer
František Rajtmajer - logo

Jsem specialista na online marketing a připravím pro vás efektivní marketingové strategie nebo zanalyzuji současné webové stránky a reklamní kampaně – vy se tak můžete zaměřit plně na svůj byznys, zatímco já vám pomohu přivést nové zákazníky a zvýšit tržby:

  • Kompletní správa online marketingu – připravím vám podrobný návrh marketingové strategie včetně optimalizace nebo vytvoření inzertních účtů. Pravidelná kontrola reklam a vyhodnocení dosažených výsledků.
  • Analýza webové stránky – prozkoumám váš web zkušeným marketingovým okem. A protože mám oči dvě, tak rovnou ze dvou pohledů. Z hlediska uživatele i z technického pohledu, aby se stránky líbily vyhledávačům.
  • Poradenství – trápí vás pokles počtu objednávek, objevila se nová konkurence či chcete jen zjistit, co vše se v online marketingu dá dělat? Nebo rozjíždíte nový web a potřebujete k němu marketingovou strategii? Pojďme se setkat a společně to prokonzultovat.

Zkušenosti v online marketingu jsem sbíral už při studiu na Západočeské univerzitě v Plzni a dále pokračuji v rámci odborných kurzů a školení. Absolvoval jsem mj. stáž na oddělení marketingu v IBM Česká republika nebo na Manipal Institute of Management v Indii, kde jsem se věnoval tématu využití sociálních médií ve firmách. A jsem také držitelem certifikací společnosti Google. Mám radost z každého úspěchu svých klientů, jen za poslední rok jsem jim dopomohl k tržbám ve výši 1,894 milionů Kč.

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR; osobně Praha a Plzeň

Kategorie katalogu:

Certifikace:

Certifikát Google AnalyticsCertifikát Digitální garážCertifikát Google AdWordsCertifikát školení Analytics pro fajnšmekryŠkolení marketingové strategie

Benefity naší spolupráce

  • Pro každého klienta zakládám samostatný účet, ke kterému získáte přístup. Nad reklamami tak máte dokonalý přehled.
  • Po měsíci vám vždy zašlu vyhodnocení jak se dařilo a kolik vám reklamy vydělaly peněz.
  • Pravidelně analyzuji návštěvnost webu a sleduji, jak se uživatelé přivedení online reklamou na webu chovají. Na základě toho reklamy optimalizuji.
  • Marketingu na internetu rozumím, což dokazují nejen tyto certifikáty.
  • Úvodní schůzku i nastavení kampaně nabízím zdarma.

Kontaktní informace

František Rajtmajer
Sokolovská 106
Plzeň
323 00
Email:frantisek@rajtmajer.cz
Web:www.rajtmajer.cz
LinkedIn:LinkedIn frantisekrajtmajer
:03993787 (plátce DPH)
DIČ:CZ9204292064

Doporučení z první ruky

Pro náš web jsme se rozhodli využít služby Františka Rajtmajera. Na začátku nám vypracoval návrhy úprav webu, za účelem snížení okamžitých odchodů ze stránky. Následně František vypracoval vícero variant online marketingu s jeho komentáři a doporučeními. Reklamní kampaně František neustále optimalizoval i v jejich průběhu, což mělo za následek, že jsme dosáhli velmi výhodné ceny za proklik a požadované návštěvy naší stránky. Františkovy služby doporučuji pro každého, kdo v této oblasti potřebuje poradit. Ocenili jsme především jeho profesionální přístup, příjemnou komunikaci, spolehlivost a velké množství zkušeností v oboru.
Tomáš Petrek
IAESTE VŠCHT Praha

2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS