Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > František Rajtmajer

František Rajtmajer

online marketér

František Rajtmajer
František Rajtmajer - logo

Jsem specialista na online marketing a připravím pro vás efektivní marketingové strategie nebo zanalyzuji současné webové stránky a reklamní kampaně – vy se tak můžete zaměřit plně na svůj byznys, zatímco já vám pomohu přivést nové zákazníky a zvýšit tržby:

  • Kompletní správa online marketingu – připravím vám podrobný návrh marketingové strategie včetně optimalizace nebo vytvoření inzertních účtů. Pravidelná kontrola reklam a vyhodnocení dosažených výsledků.
  • Analýza webové stránky – prozkoumám váš web zkušeným marketingovým okem. A protože mám oči dvě, tak rovnou ze dvou pohledů. Z hlediska uživatele i z technického pohledu, aby se stránky líbily vyhledávačům.
  • Audit reklamních kampaní – správná volba, pokud si chcete reklamy na Googlu, Facebooku nebo Seznamu spravovat sami. Zanalyzuji a vyhodnotím, zda máte vše správně nastaveno, co by šlo vylepšit či kde lze ušetřit peníze. Obdobně mohu projít i správné nastavení Google Analytics.
  • Konzultace – trápí vás pokles počtu objednávek, objevila se nová konkurence či chcete jen zjistit, co vše se v online marketingu dá dělat? Nebo rozjíždíte nový web a potřebujete k němu marketingovou strategii? Pojďme se setkat a společně to prokonzultovat.
  • Školení – setkáme se a společně se podíváme na vaše reklamní kampaně. Přímo na vašich datech ukáži své know-how budované roky studia a experimentování. Nečekejte školení v přednáškové místnosti. Pro maximální účinek tam budeme pouze dva. Já a vy. Společně strávíme 90 minut vyptáváním, ukazováním, zkoušením a odhalováním tajemství.

Zkušenosti v online marketingu jsem sbíral už při studiu na Západočeské univerzitě v Plzni a dále pokračuji v rámci odborných kurzů a školení. Absolvoval jsem mj. stáž na oddělení marketingu v IBM Česká republika nebo na Manipal Institute of Management v Indii, kde jsem se věnoval tématu využití sociálních médií ve firmách. A jsem také držitelem certifikací společnosti Google. Mám radost z každého úspěchu svých klientů, jen za poslední rok jsem jim dopomohl k tržbám ve výši 775 tisíc Kč.

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR; osobně Praha a Plzeň

Kategorie katalogu:

Certifikace:

Certifikát Google AdwordsCertifikát Google AnalyticsCertifikát Digitální garáž

Benefity naší spolupráce

  • Pro každého klienta zakládám samostatný účet, ke kterému získáte přístup. Nad reklamami tak máte dokonalý přehled.
  • Po měsíci vám vždy zašlu vyhodnocení jak se dařilo a kolik vám reklamy vydělaly peněz.
  • Pravidelně analyzuji návštěvnost webu a sleduji, jak se uživatelé přivedení online reklamou na webu chovají. Na základě toho reklamy optimalizuji.
  • Marketingu na internetu rozumím, což dokazují nejen tyto certifikáty.
  • Úvodní schůzku i nastavení kampaně nabízím zdarma.

Kontaktní informace

František Rajtmajer
Sokolovská 106
Plzeň
323 00
Mobil:732 757 452
Email:frantisek@rajtmajer.cz
Web:www.rajtmajer.cz
LinkedIn:LinkedIn frantisekrajtmajer
:03993787 (plátce DPH)
DIČ:CZ9204292064

Doporučení z první ruky

Mohu jen říct, že Františkovy služby, a že jich nebylo málo, mi velice pomohly s propagací mého webu, aby lépe vyjížděl ve vyhledávačích. Myslím, že kampaně jak na eshop, tak na druhé stránky nabízející úklidové služby, byly velice dobře nastavené, příjem nových poptávek a i realizace zakázek byla značná. Pokud bych potřeboval další služby, které František nabízí, určitě bych ho opět oslovil a navázal spolupráci.
Jan Vodrážka
provozovatel eshopu a úklidové firmy

2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS