Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > František Rajtmajer > Doporučení

Doporučení z první ruky

František Rajtmajer — online marketér

Zobrazuji všechna 4 doporučení prezentace František Rajtmajer:
Spolupracujeme s panem Rajtmajerem více než rok a za tuto dobu s naším obchodem udělal zázraky. Dokáže si zanalyzovat trh a cílit reklamu přímo na klienty, kteří náš produkt potřebují, což je pro nás byznys stěžejní. Jeho práce je promyšlená a vždy individuální a na míru – máme zkušenost z více projektů. Mohu vřele doporučit a ve spolupráci budeme zajisté pokračovat.

Petra Honzíková

www.fit-strava.cz
Mohu jen říct, že Františkovy služby, a že jich nebylo málo, mi velice pomohly s propagací mého webu, aby lépe vyjížděl ve vyhledávačích. Myslím, že kampaně jak na eshop, tak na druhé stránky nabízející úklidové služby, byly velice dobře nastavené, příjem nových poptávek a i realizace zakázek byla značná. Pokud bych potřeboval další služby, které František nabízí, určitě bych ho opět oslovil a navázal spolupráci.

Jan Vodrážka

provozovatel eshopu a úklidové firmy
Pro náš web jsme se rozhodli využít služby Františka Rajtmajera. Na začátku nám vypracoval návrhy úprav webu, za účelem snížení okamžitých odchodů ze stránky. Následně František vypracoval vícero variant online marketingu s jeho komentáři a doporučeními. Reklamní kampaně František neustále optimalizoval i v jejich průběhu, což mělo za následek, že jsme dosáhli velmi výhodné ceny za proklik a požadované návštěvy naší stránky. Františkovy služby doporučuji pro každého, kdo v této oblasti potřebuje poradit. Ocenili jsme především jeho profesionální přístup, příjemnou komunikaci, spolehlivost a velké množství zkušeností v oboru.

Tomáš Petrek

IAESTE VŠCHT Praha
Pokud potřebujete zvýšit návštěvnost stránek v placeném marketingu, zlepšit obsahovost webu a mnoho dalšího, pak určitě doporučuji pana Rajtmajera. Při první schůzce jsme se dohodli na určitých pravidlech a mých představách a každý měsíc hodnotíme situaci a upravujeme marketingovou strategii podle představ. Férové jednání, aktivní přístup, nové inovace, rychlá odezva na požadavky. Doporučuji!

Josef Větrovec

hodinový manžel
www.hodinovypepan.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS