Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Gabriel Obrzut, DiS.

Gabriel Obrzut, DiS.

grafický designér a ilustrátor

Gabriel Obrzut, DiS.
Gabriel Obrzut, DiS. - logo

Jsem grafický designér a ilustrátor se specializací na digitální a vektorovou grafiku. Vytvořím pro vás originální kresby v různých stylech – pro web, letáky, knihy, včetně přípravy firemních log, ikon, bannerů a jednoduchých gifových animací.

Vedle dlouholetých zkušeností s klasickou i digitální kresbou, rozšiřuji své portfolio dovedností také o další typy umění – více než 10 let se věnuji plastikovému modelářství. Tvořil jsem ilustrace pro řadu firem, mj. Uvažujte.cz, Geofun, nebo Teenstyle.cz, kde jsem navrhoval potisky na trika.

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Ukázky práce:

Barbara Palvin, portrétDívka se slamákem | kresbaLowpoly portrétKoi-shi Sushi, ilustraceObrzut Illustrations
Zobrazit všech 45 náhledů této galerie >

Kontaktní informace

Gabriel Obrzut, DiS.
Na Trubech 1107
Česká Třebová (Pardubický kraj)
560 02
Mobil:603 274 594
Email:info@obrzut.cz
Web:obrzut.cz
:03887863

Doporučení z první ruky

S Gabrielem spolupracuji již delší dobu. Zpracovával pro moje klienty to, co umí nejlépe – ilustrované postavičky v různých variantách a situacích. Ovládá více stylů kreslení, což je jeho velkou výhodou. Pro náš druhý projekt Teenstyle.cz kreslí také pravidelně návrhy na potisky triček. Je na něho navíc spolehnutí, což také dnes není samozřejmostí. Já s ním spolupracuji dlouhodobě a tato spolupráce bude určitě pokračovat. Proto ho rád doporučuji všem, kteří chtějí osobité kresby čehokoliv od maskotů značky, portrétů až po potisk na tričko.
Jan Čech
výrobce webů a e-shopů, spolumajitel firmy na výrobu textilu
www.czechyan.cz

2005 – 2016 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS