Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Gabriela Kreheľová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Gabriela Kreheľová — specialistka na obsahový marketing

Zobrazuji všech 5 doporučení prezentace Gabriela Kreheľová:
Gabka je v oblasti online marketingu profesionál a má bohaté zkušenosti ve všech oblastech (SEO, PPC, content marketing, emailing či použitelnost webu). Gabka byla vždy proaktivní, nadšená pro projekt a velmi zodpovědná. Bylo super s ní pracovat. Můžete se na ní bez problémů spolehnout při jakékoliv důležité úloze.

Eliška Kubátová

account manažer, Google
Gabka je samostatná, kreativní a zodpovědná. A to je jen několik z jejich vlastností, kterých jsem si mohl za více než roční spolupráci všimnout. Gabka byla důležitým členem našeho týmu Ušetřeno.cz, kde vybudovala celý obsahový marketing. Vždy se soustředila na dosažení cílů společnosti a vždy přemýšlela nad tím, jak se může náš tým posouvat za hranice svých možností.

Ondřej Valuštík

projektový manažer, Ušetřeno.cz
www.usetreno.cz
Gabčina práce má super výsledky. Při práci je velmi svědomitá a při navazování komunikace s partnery byla vždy velmi přesvědčivá. Díky tomu získala pro klienty takové odkazy, které nikdo jiný v agentuře nedokázal získat. A to nemluvím jen tak. Za 3 roky v marketingových agenturách jsem měl totiž možnost spolupracovat s několika LB specialisty.

Ján Januška

SEO specialista
www.janjanuska.sk
Spolupráce s Gabkou (od srpna 2015) si velmi vážím. Cením si jejího pečlivého systematického přístupu a především obrovského „drivu“ stále přicházet s novými nápady, jak projekt posunout dál. To by určitě nešlo bez letitých zkušeností, které jsou na Gabčině práci znát. Jakožto copywriterka oceňuji také jednoznačná, smysluplná zadání práce a ochotu věnovat čas zpětné vazbě, což výstupům velmi pomáhá. Gabčin přístup vnímám mezi zadavateli jako výjimečný a doporučuji ji jako content managerku pro projekty všech velikostí.

Zuzana Veselá

Veselá copywriterka
vesela-copywriterka.cz ~ zuzana@vesela-copywriterka.cz
S Gabkou spolupracuji již více než rok a můžu vám ji 100% doporučit. Proč? Protože má komplexní znalosti z online marketingu a neustále na sobě pracuje – sleduje nejnovější trendy a vzdělává se. Gabka dokáže pravidelně přicházet s neotřelými řešeními a dobrými nápady. Zároveň je velice systematická a má proaktivní přístup. Zkrátka, je to člověk, který vám dá oproti konkurenci velkou výhodu.

Marek Hrecka

majitel projektu Bezhladovění.cz
www.bezhladoveni.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2016 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS