Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Gabriela Ryšková

Gabriela Ryšková alias Gabriska

grafička a ilustrátorka

Gabriela Ryšková
Gabriela Ryšková - logo

Přes 10 let nabízím profesionální grafiku a ilustrace; preferuji hlavně projekty zacílené na ženy a děti, kterým dobře rozumím a vím, co na ně působí.

Připravím vám všechny firemní i osobní tiskoviny (vizitky, brožury, plakáty, letáky, katalogy…), weby, loga a logotypy, kompletní corporate identity, svatební oznámení, pozvánky apod. Také nakreslím hravé ilustrace pro děti a ženy, např. do knížek, časopisů, omalovánek, komiksů apod.

Grafika je má vášeň, ilustruji a kreslím už od dětství. Vždy kladu důraz na jasné vizuální sdělení – kdo je klient a jakou službu či produkt nabízí. Dělala jsem návrhy a realizace pro prestižní klienty jako Coca-Cola, Škoda auto, časopis Elle, hudební klub Radost FX a další.

Status:

k vašim službám

Působnost:

Praha a celý svět

Kategorie katalogu:

Galerie:

Grafický návrh webu Deva ArchitectureIlustraceNávrh grafiky pro web Vlčí zónaNávrh grafiky webu Toaster PicturesTvorba firemního loga Caribbean Sun
Zobrazit všech 13 náhledů této galerie >

Průběh spolupráce

Je pro mě důležité se do projektu nejprve vcítit, skutečně poznat klientův záměr, a teprve poté jej převést do vizuální podoby. Pro snazší komunikaci pracuji nejprve s kreativním zadáním, ve kterém společně s klientem ujasníme a určíme parametry finálního zpracování.

Kontaktní informace

Gabriela Ryšková
U Akademie 11
Praha 7
170 00
Mobil:603 247 574
Email:gabriska@gabriska.com
Web:www.gabriska.com
Skype:Skype gabriska_liska_ryska
Účet:670100 – 2207644267 / 6210 (mBank)
:63732360

Doporučení z první ruky

S Gabrielou Ryškovou jsem spolupracovala na designu dvou webů: milujemfotbal.cz a truhlarstvifencl.cz. Gabriela je skvělá profesionálka, která přesně splní zadání a dodrží nastavený časový harmonogram. Pokud bylo potřeba některé věci poupravit nebo přepracovat, nikdy to nebyl problém – jako zadavatelka jsem Gabrielu nemusela urgovat ani uhánět. Spolupráci s touto grafičkou vřele doporučuji.
Andrea Tomšů

2005 – 2016 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS