Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Hana Valentová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Hana Valentová — copywriterka, editorka a korektorka

Zobrazuji všech 10 doporučení prezentace Mgr. Hana Valentová:
Hanka je prostě bezva. Zní to trošku reklamě, ale je to tak. Pomáhala nám například s kampaní www.lepsiskolaprovsechny.cz a dost nás posunul její vhled do problematiky, zpracování klíčových textů, komentáře k vizuálům apod. Od té doby se s ní často radíme nad konkrétními tématy a využíváme její schopnost psát texty, které čtenáře chytají u srdce.

Tomáš Vyhnálek

ředitel fundraisingu společnosti Člověk v tísni
Hana Valentová je špičkou ve svém oboru. Vše, co dělá, dělá profesionálně a s nasazením. Výsledek definovaný na počátku je na 100 % dodržen, v daném čase a perfektní kvalitě. Spolupráce s Hankou je naplněním snu každého manažera – bez nutnosti zásahu dojít k nejlepšímu možnému cíli. Děkujeme tímto Hance za tvorbu textů pro web Business Leaders Fora i za školení, které našemu týmu dala a díky němuž víme, jak psát sexy, čtivé a obsahově zajímavé příspěvky.

Iva Petříčková

výkonná ředitelka Business Leaders Forum
www.blf.cz
Děkuji moc za skvělou práci paní Valentové. Je radost, když se člověk střetne s profíkem. Akceptoval jsem v textu všechny změny. Ještě jednou klobouk dolů.

Jan Školník

Agentura pro rozvoj Broumovska
Mám pocit, že jsem se od Hanky naučil, jak se píší knihy. Ta, kterou jsme spolu-tvořili, by bez ní byla zcela jiná. Upřímně si jakoukoli další knihu bez Hančina přispění obtížně představuji. Spolu-práce to byla radostná a velmi, velmi poučná. Nepotkal jsem moc lidí se schopností vidět celek a zároveň i detail. Obdivuji její schopnost vzít projekt za svůj a neúnavně posílat zpětnou vazbu tak citlivě, jak to dokáže málokdo.

Tomáš Hajzler

www.tomashajzler.com
www.tomashajzler.com
S Hankou jsem se sešel na počátku naší vize pomáhat lidem v závěru života. Hledali jsme partnera pro naši publikační činnost, který umí uchopit text a učinit ho výstižným, nenudným a v neposlední řadě gramaticky správným. Nalezli jsme člověka, který všechny tyto potřeby naplnil a významně pomohl k růstu naší společnosti. Spolupráce přesáhla požadovaný rámec a z Hanky se stal navíc partner pro psaní a koordinaci projektů, partner pro krizová řízení a v neposlední řadě partner pro složitá rozhodnutí, od kterého získáváme nezávislý pohled na věc a mnoho moudrých rad. Spolupráci s Hankou nedoporučuji, protože pak nebude mít čas na nás. Upřímně zapsal v Praze dne 4. 11. 2015

Jiří Kabát

ředitel Zdravotního ústavu Most k domovu, z.ú.
Psal se rok 2010, když jsme začali s Hanou Valentovou poprvé spolupracovat. V té době jsem nemohl tušit, kolikrát si od té doby uvědomím, jak šťastná volba korektorky to tehdy byla. Kromě profesionality a velmi dobré komunikace, kterou by jistě sama považovala za samozřejmou, bych vyzdvihl zvláštní pečlivost a cit pro různé druhy textů. Společně s vnímavostí k uzávěrkám a skutečnou snahou vyjít klientovi vstříc považuji její služby za mimořádné a mohu je s radostí doporučit.

Jiří Bejček

vedoucí vzdělávání k lidským právům, Amnesty International ČR
www.amnesty.cz
Poprosila jsem Hanku, aby mi opravila text mého e-booku a ona ho opravila. Kvalitní profesionální práce odvedená ve slíbeném čase – to by na doporučení úplně stačilo, ale s Hankou je to jenom začátek. To, co dělá Hanka, jsem si pro sebe pojmenovala „empatická korektura“. Hanka text přečte, opraví a napíše k němu návrhy a nápady, které byste si sami napsali, kdybyste se s tím textem už bůhvíjakdlouho nepárali, a pak ještě přidá poznámky z perspektivy čtenáře a případně dalších lidí, pro které je váš text určen. Přináší nový, nestranný pohled, který zůstává tak nějak váš.

Karolína Puttová

koučka
www.viakarolina.cz
S Hankou Valentovou se mi velmi dobře pracuje. Často se nám stává, že klient potřebuje korekturu do druhého dne nebo ještě ten samý den, kdy text ke korektuře nebo k úpravě zadal. A ještě se mi nestalo, že bych tyto korektury nedostala v přesný čas, kdy je potřebuji mít. Texty jsou vždy pečlivě zkontrolovány a podněty k úpravám srozumitelně popsány. Velmi chválím rychlost, ochotu a perfektně odvedenou práci, kterou si chválí i naši klienti.

Kateřina Rezková

AdZONE, s.r.o.
www.adzone.cz
S Hankou jsem měl možnost spolupracovat jako s editorkou webu v rámci festivalu Jeden svět. I na základě předešlých zkušeností považuji tuto spolupráci za výjimečnou, a to ve všech směrech. Samozřejmostí u ní bylo, že perfektně zvládala klasické záležitosti ohledně obsahu, ale já osobně ze své pozice nejvíce ocenil její vztah k systémové práci a smysl pro detail. Velmi jsem ocenil její zájem a schopnost zvládat i techničtější záležitosti, díky čemuž dokonale převzala nadvládu nad celým webem a já se tak mohl věnovat vývoji. Díky tomu se za dobu této spolupráce celý projekt posunul o zásadní krok dopředu. Třešničkou na dortu pak byla její schopnost pracovat pod často velkým psychickým tlakem, který vyplýval ze samotné povahy projektu.

David Šimon

webdesignér, Člověk v tísni
Ačkoli nemám ve zvyku příliš chválit, tak v případě Hany Valentové rád udělám výjimku. Výbornou úroveň textů považuji za samozřejmost, avšak v porovnání s jinými oceňuji především velkou osobní angažovanost a velmi kvalitní přístup k zákazníkovi, který je znát především v komunikaci, reakcích na požadavky a celkově na rychlosti práce. Služby paní Hany se chystám využívat i nadále a s klidným svědomím ji mohu všem doporučit.

Miroslav Bílek

facility manager
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS