Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Hana Vykoupilová, Ph.D. > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Hana Vykoupilová, Ph.D. — konzultantka pro lidské zdroje, specialistka vzdělávání a rozvoje, akreditovaný kouč

Zobrazuji všechna 4 doporučení prezentace Mgr. Hana Vykoupilová, Ph.D.:
S Hanou Vykoupilovou jsme spolupracovali v rámci projektu Podpora podnikání žen. Její semináře byly účastnicemi hodnoceny jako velmi přínosné, nabízející spoustu inspirace pro pracovní i soukromý život. Účastnice oceňovaly zejména velmi příjemnou atmosféru, která na seminářích panovala.

Ing. Petra Martinková

Regionální hospodářská komora Brno
Pro naši instituci je velkým potěšením, že se Hana Vykoupilová na období léto–zima stala lektorkou předmětu Mezinárodní obchodní strategie. Naši studenti oceňují její způsob předávání odborných a praktických znalostí. Hana usiluje o rozvoj dovedností studentů, motivuje je k lepším výkonům a je vůdčím typem při budování silného týmového ducha. Veškerá její činnost směřuje k úspěchu celé třídy. Hana hraje v naší instituci důležitou roli. (překlad)

Alejandro Garcia Chaparro

vedoucí realizačního týmu mezinárodní instituce The College of Central Europe
Paní Hanku Vykoupilovou jsme oslovili na základě kladných referencí, s požadavkem přípravy školení Krizové komunikace pro naše zaměstnance. Kurz byl připraven přesně na míru, dle specifických potřeb naší firmy. Účastníci velmi oceňovali nejen zajímavou formu výuky teoretické části, ale především praktický nácvik možných situací a přátelskou a otevřenou atmosféru během celého školení.

Ing. Hana Olšerová

Brand manager, Pěkný-Unimex s.r.o.
Školení pro náš střední a vyšší management připravená Hanou Vykoupilovou měla velmi pozitivní ohlas u našich zaměstnanců. Team leadeři denně využívají nově získané informace v praxi. Znalosti, které si v průběhu školení osvojili, výrazně zlepšily jejich komunikační schopnosti s podřízenými. Značný přínos mělo i školení vyššího managementu zaměřeného na správné vedení porad a stress management. Návrhy školení na základě našeho zadání, samotná školení i závěrečné zprávy byly zpracovány velmi profesionálně, přesně v souladu s našimi potřebami. S Hanou pokračujeme ve spolupráci i na dalších rozvojových programech pro naši společnost a jsme vždy zcela spokojeni.

Ing. Jana Peřinková

Plant manager, SMS InfoComm (Czech) s.r.o.
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS