Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Hanna Marciniak > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Mgr. Hanna Marciniak — překladatelka a tlumočnice polštiny, češtiny, angličtiny, soudní tlumočnice a překladatelka polštiny

Zobrazuji č. 1113 z celkem 13 doporučení prezentace Mgr. Hanna Marciniak:
S paní Hannou Marciniak – Trufflestudio, jsem byl velmi spokojen v rámci naší spolupráce na překladu Vyhodnocení vlivů Programu přeshraniční spolupráce Česká republika – Polská republika 2014–2020 na životní prostředí. A to nejen z důvodů kvality překladu z češtiny do polštiny a naopak (bylo potřeba upravovat vstupy pocházející z obou jazyků a udržovat dokumenty v obou řečech identické), ale zejména kvůli její flexibilitě a schopnosti reagovat na – téměř on-line – přicházející změny a vstupy, a ve spolupráci s naším týmem je průběžně zapracovávat. Výše uvedené prakticky znamenalo průběžnou práci bez ohledu na běžnou pracovní dobu, resp. volné dny – v nejhektičtějším období se jednalo o spolupráci prakticky nepřetržitě ve dne i v noci. O výsledku svědčí, že ze strany všech čtyř zúčastněných ministerstev, které byly na české a polské straně příjemci práce, nebyly ke kvalitě překladu vzneseny žádné připomínky (což není právě obvyklé). S odstupem času považuji za vhodné za spolupráci ještě jednou poděkovat.

Radim Misiaček

majitel společnosti RADDIT consulting s.r.o.
Mgr. Zuzanna Rusnok
S paní Hannou Marciniak jsem spolupracovala mj. na projektu pro Sdružení zahradnických center. Kromě vysoce profesionálního vystupování a velmi kvalitního tlumočení obdivuji také pracovní morálku paní Marciniak. Hanna využívá svých dlouholetých zkušeností a dbá na dodržování profesních standardů. Tím zajišťuje nejen dobré pracovní podmínky pro sebe a další tlumočníky v týmu, ale hlavně nejvyšší kvalitu služeb pro klienta. Paní Hanna je velmi sympatická osoba a práce s ní je pokaždé obohacující a příjemná. Tuto tlumočnici mohu bez výhrad doporučit a těším se na naši spolupráci v budoucnu.

Mgr. Zuzanna Rusnok

tlumočnice, překladatelka a lektorka polštiny
Paní Marciniak pro nás společně se svou kolegyní paní Rusnok zajišťovala doprovodné tlumočení pro polskou delegaci v Praze a okolí. Jednalo se o návštěvy čtyř zahradnických center patřících do Sdružení zahradnických center. Před tlumočením se mnou obě tlumočnice průběžně komunikovaly a spolupracovaly během přípravy k tlumočení. Byl jsem velmi spokojen s jejich tlumočnickým výkonem, profesionálním vystupováním i přátelským přístupem. Tlumočnice nás doprovázely od 8 rána až do 11 večer a po celou dobu střídavě poskytovaly vysoce kvalitní konsekutivní tlumočení do a z polštiny. Jsem si jistý, že delegace z Polska byla se zajištěným tlumočením spokojena stejně jako moji kolegové ze zahradnických center. Těším se na další spolupráci a obě tlumočnice mohu bez výhrad doporučit.

Petr Nechyba

výkonný manažer ve Sdružení zahradnických center
www.szc.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2
2005 – 2016 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS