Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. MgA. Helena Bezděková > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. MgA. Helena Bezděková — psycholožka, psychoterapeutka, lektorka seberozvojových nejen tanečních kurzů, supervizorka a koučka

Zobrazuji č. 110 z celkem 31 doporučení prezentace Mgr. MgA. Helena Bezděková:
Prožívala jsem těžké období, a tak jsem se rozhodla pro psychoterapii. Dostala jsem kontakt na Helenu Bezděkovou a hned při prvním setkání jsem cítila oporu a vřelost. Díky jejímu profesionálnímu přístupu, který je spojen s citlivostí a vnímavostí, jsem neměla problém se plně otevřít a prozkoumávat své potíže. Touto cestou bych chtěla ještě jednou za vše poděkovat. Moc mi to pomohlo, a proto psychoterapii pod vedením tak skvělé terapeutky jako je Helena Bezděková mohu jen doporučit.

Radka Š.

Workshop „Body in Movement“ v Českém Krumlově byl jedním z největších zážitků, které jsem si odtamtud odvezla – šel do hloubky a moc mě bavil. Dokázala jsem se v jeho průběhu postupně úplně uvolnit a na konci byla překvapená, že se můžu cítit tak dobře! Zajímavá byla jak práce ve skupině, tak samostatné výstupy. Opravdu hezky strávený čas v pohybu a mnoho podnětů k pozdějšímu zpracování. Velké díky lektorce!

Tereza Ritterová

studentka
Měla jsem možnost zúčastnit se Helenina workshopu „Body in Movement“ (projekt Gate to Social Art v Českém Krumlově) a byla jsem překvapena, jak jsem se v přítomnosti ostatních mohla jednoduše otevřít. Různá cvičení mi pomohla, abych cítila své tělo, napojila se na skupinu díky různým způsobům pohybu, pohybům primitivní exprese a hudebním nástrojům. Ráda jsem Tě poznala, děkuji!

Mathilde Sauvage

studentka designu, Belgie
Když jsem šla na Taneční ladění s Helenou Bezděkovou, měla jsem náladu pod psa a nechtělo se mi mezi lidi. Ale na semináři panovala velmi uvolněná atmosféra s příjemnou ženskou energií, takže jsem nakonec odcházela dobře naladěná a bez napětí. Společně jsme si hrály, veselily se, ale také se nořily hluboko do sebe a sdílely to, co obvykle s ostatními nesdílíme. Malá skupina navíc umožnila lepší propojení mezi námi. Helena rozhodně umí ostatní inspirovat a svojí bezprostředností a laskavostí asi dokáže přivést k tanci i ty nejvíce uzavřené :)

Míša Pavlíková

Všeradice
Sobotní Taneční ladění pro mě byla radost z pohybu, chvíle bezstarostnosti a pohody, taky zamyšlení se, kontakt s jinými ženami, obohacení, sdílení pocitů, volný prostor, takové vykouknutí z ulity na nový obzor a bezpečný návrat zpět. To myslím v přeneseném i doslovném významu, protože cestou domů z kurzu jsem vjela na chodníku s kolem do jedné díry, která tam byla, a nevím jak, nespadla jsem :)

Jana Fidrichová

Dobřichovice
S Helenou Bezděkovou jsem se seznámil zhruba před 2 roky, kdy jsem začal strachy panikařit. Prožíval jsem období, kdy toho na mě bylo moc, začínal jsem cítit, že stavy, kterým propadám, jsou čím dál intenzivnější, strach mě začínal svazovat, přestával jsem tomu všemu rozumět. Po několika týdnech váhání jsem se překonal a zavolal na telefonní číslo Terapie.info, kde se mi nejdříve nikdo neozval, ale po malé chvíli mi číslo volalo zpět a ozval se milý hlas, který mě vyslechl a uklidnil mě. V této chvíli jsem ještě netušil, že naše spolupráce bude trvat tak dlouho. V této chvíli jsem ani nevěděl, co je psychoterapie, a co mi může přinést. Byl jsem přesvědčen, že psychologie a psychiatrie nemá lidskou tvář. Po tomto telefonátu jsem však byl přesvědčen, že to musím zkusit, a domluvili jsme se na schůzce. Dnes již vím, že se nebylo čeho bát. Zpočátku jsem tomu sice nevěřil, ale Helena mě svojí terapií přesvědčila, že to funguje. Pomohla mi zase najít cestu, jak se zbavit mých strachů a naučit se s nimi vycházet, i když je to opravdu těžké. Helena mě dokázala vždycky chápavě vyslechnout a vždy se mi snažila vyjít vstříc. Naučila mě víc se zajímat o duši a pracovat na sobě. Díky ní jsem si uvědomil spoustu věcí, které jsem dříve přehlížel a nevěděl o nich. Vrátila mi zpět, co jsem začínal ztrácet, a zase jsem nabyl částečně ztracené sebevědomí. A za to jí moc děkuji! Její terapie má smysl a kdo se toho bojí, tak ať se nebojí, stojí to za to!

Vít Skořepa

Děkuji ti, že jsem se mohla opět vrátit do svého nitra. Události minulých měsíců (tj. před tanečním kurzem) mě natolik pohltily, že jsem, aniž bych si to uvědomila, používala hlavně rozum a méně intuici a vnitřní vedení. V průběhu dalších asi 3 dnů po kurzu mi ještě naskakovaly souvislosti uplynulých událostí a vše začalo zapadat do sebe jako ozubená kolečka :-)

Kateřina K.

účetní
Během projektu Gate to Social Art v Českém Krumlově jsem zažila dva vrcholy, na které nezapomenu. Mezi ty nejsilnější momenty rozhodně patří aktivity z tvého workshopu Body in Movement. Na pohyb jsem se těšila nejvíc, protože tanec a movement je pro mě vůbec jedna z nejoblíbenějších aktivit v mém životě. Bavilo mě to s od začátku do konce! Díky tvému workshopu jsem se naučila být zvídavá, smutná i veselá, absolutně šťastná a svobodná. Poprvé za svůj život jsem TANČILA jenom tak, jak jsem chtěla já a moje tělo. I přes to, že se hýbu celý život, jsem poznala pohyb a tanec z úplně jiného úhlu a byla překvapená. Víc než jen mile. Děkuji!

Petra Hegedűšová

studentka žurnalistiky UP Olomouc
Seminář „Taneční ladění – rok ženy“ byl pro mne příjemným zpestřením podzimních dnů. Mít možnost podívat se nazpět, popřemýšlet o uplynulém roce a vyjádřit některé události pohybem, prožít si je ve spojení pohybu a hudby, bylo velice nevšední a hluboké. Také jsem si mohla volně a spontánně zatančit na příjemnou hudbu a to se mi často nestává :)

Andrea K.

Praha
Tancovala duše s tělem s Hankou a Helou… jedna krásná slunečná listopadová sobota a jedenáct žen … dívek… holčiček… děvčátek… Na začátku napětí, očekávání, zvědavost. Při loučení uvolnění, slzy, úsměvy a poznání. Jééééééé, ta naše duše opravdu tančila a nebyla v tom sama. Ten krásně propletený kruh, který se z těl vytvořil, ve mně zůstává napořád. Tři generace žen se proměnily v úžasnou energii, která se ve mně probudí vždy, když si pustím hudbu, zavřu oči a začnu tančit. To musíte zažít a prožít. Těším se na další setkání v kruhu :)

Martina Širočková

Trojanovice
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 3 4 Další »
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS