Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > JUDr. Ilona Štrosová, LL.M. > Doporučení

Doporučení z první ruky

JUDr. Ilona Štrosová, LL.M. — advokátka a realitní právnička

Zobrazuji všech 6 doporučení prezentace JUDr. Ilona Štrosová, LL.M.:
Paní Štrosová mi vždy ochotně poradila ohledně řešení právních záležitostí, a to i po telefonu. Přístup paní Štrosové je velmi profesionální, ráda poradí i v menších právních otázkách a vždy reaguje rychle. Ke své práci přistupuje maximálně zodpovědně, tomu také odpovídají skvělé výsledky. Vím, že se na paní Štrosovou mohu kdykoli obrátit, vřele její služby doporučuji i ostatním klientům.

Terezie Kmochová

info@tereziemakeup.com ~ 736 679 062
Jako lektor na volné noze jsem s paní Štrosovou konzultoval své obchodní podmínky. Její cenné komentáře a formulace mi pomohly odhalit a opravit některá jejich slabá místa a dát celému dokumentu náležitou a reprezentativní právní formu. Ocenil jsem rovněž rychlé dodání, vstřícnost a výbornou komunikaci. Za sebe mohu tedy určitě doporučit.

Mgr. Martin Sedlák

lektor
msedlak83@gmail.com
Ačkoli jsem sama vystudovaná právnička a několik let jsem se právu aktivně věnovala, tu a tam potřebuji radu nebo právní zastoupení. Věřím, že vzhledem k někdejší vlastní praxi v oblasti práva mám o něco vyšší nároky na vhodného právníka, protože si bohužel dovedu často domyslet nešvary, kterými spousta současných advokátů a právníků trpí. Ilonu Štrosovou jsem poznala coby účastnici mých kurzů stylistiky pro právníky. Už tehdy mě zaujal její písemný projev – lepší a především zajímavější, chytlavější, než u většiny kolegů, což je obzvlášť v případech zastupování u soudu arci důležité. Tehdy jsem netušila, že mě Ilona bude opakovaně zastupovat při soudních jednáních a bude konzultovat nejrůznější právní otázky, s nimiž si sama nevím rady. Její přístup je nejen profesionální, ale také uklidňující: jistěže, každý z nás bereme svou vlastní kauzu u soudu velmi emotivně, ať už jsme sami právníci, či nikoliv. Ilona dovede člověka přesvědčit, že s klidem a rozvahou se věci odehrají a přijmou lépe než ve stresu. Což se mi opakovaně potvrdilo. Je k nezaplacení, když člověk potřebuje věc probrat v pohodě, aniž by měl pocit, že se vyjadřuje zdlouhavě či neobratně a že zdržuje advokáta, který neustále letmo sleduje čas. Čeho si na Iloně vážím nejvíce, je ovšem její přesvědčení a srdce, s nímž jde do zastupování svých klientů. To je u dnešních advokátů nezvyklé – většina angažovanost jen předstírá, zatímco si udržuje odstup. Zatímco Ilona je maximalistka. Mohu ji všem jen doporučit!

Blanka Čechová

writer@blankacechova.com ~ 602 235 564
Služby JUDr. Ilony Štrosové mohu doporučit. Její jednání je vstřícné a profesionální. V problematice našich případů se orientovala skutečně dobře, což přispělo k jejich zdárnému uzavření.

R. Rambousek

jednatel PVD PROFI s.r.o.
r.rambousek@volny.cz ~ 603 285 208
Ilonu jsem požádala o pomoc při jednání o smlouvě o dílo na stavební úpravy našeho bytového domu. Po kontrole smlouvy mě Ilona upozornila na ujednání ve smlouvě, která pro nás byla nevýhodná, a naopak navrhla do smlouvy doplnit některé články, abychom byli proti dodavateli lépe chráněni. Celá spolupráce proběhla rychle a příjemně a já mohla smlouvu do týdne s klidným svědomím podepsat. Služby Iloniny kanceláře proto mohu jen doporučit.

Ing. Lucie Pešková

peskova@centrum.cz ~ 608 540 016
Paní Štrosovou jsem potkala v době, kdy jsem jednala o koupi dvou bytů v Praze. Zpočátku jsem to chtěla zvládnout bez právníka, ale paní Štrosová na mě působila tak profesionálně, že jsem se rozhodla jejích služeb využít. K mému překvapení našla ve zdánlivě férových smlouvách obrovské množství chyb. Paní Štrosová je umí nejen najít, ale celou smlouvu předělat tak, aby dávala smysl, a zároveň do podoby, ve které se protistraně snadno ve změnách orientuje, takže nedochází k žádným zdržením. Paní Štrosová pracuje rychle a efektivně.

Eva Ceralová

vizaz@evaceralova.cz ~ 776 845 836
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS