Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ivana Kolaříková

Ivana Kolaříková

grafická designérka

Ivana Kolaříková

Profesionální grafický design – od návrhů tiskovin, inzerce a propagačních materiálů až po jednotný vizuální styl firem. Také autorské ilustrace, počítačové a ruční kresby a webdesign.

  • ilustrace a vektorová grafika – obrázky a kresby do knížek i webových stránek
  • sazba knih – vizuální návrh od obalu po poslední stranu, ilustrace, sazba textu
  • propagační materiály – plakáty, prospekty, brožury, vizitky, pozvánky
  • firemní identita – komplexní vizuální styl (loga, katalogy a další tiskoviny)
  • webové stránky – grafické návrhy osobních i firemních webů

Ke každému návrhu přistupuji se zájmem, kreativitou a snahou největšího přínosu díla pro zákazníka. Mým cílem je tvorba grafiky, která je svěží a neotřelá, vytvářím grafiku s něhou.

V oblasti grafického designu působím již více než 10 let. Jako profesionál na volné noze pravidelně spolupracuji s mediálními agenturami a své zkušenosti průběžně doplňuji formou odborných kurzů a školení. Při práci využívám primárně specializované produkty společnosti Adobe, jako PhotoShop, InDesign, Illustrator nebo DreamWeaver. Jsem mj. spoluautorkou projektu České příběhy.

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Portfolio:

Realizace plakátu pro NATURVITA a.s.Realizace plakátu pro NATURVITA a.s.Realizace roll-upu pro SITEL POLANDWebová inzerce pro NadějeWebová inzerce pro NATURVITA a.s.
Zobrazit všech 12 náhledů této galerie >

Kontaktní informace

Ivana Kolaříková
Ludvíka Podéště 1887/15
Ostrava
708 00
Mobil:604 544 149
Email:email@ivanakolarikova.cz
Web:ivanakolarikova.cz
Skype:Skype Ivana.kolarikova
:73883310

Doporučení z první ruky

Naše spolupráce s paní Kolaříkovou trvá více než 10 let. Na začátku byla tvorba časopisové inzerce prostřednictvím agentury AAM. Později jsem se na paní Kolaříkovou obracel i s jinými grafickými úlohami. Oceňuji její spolehlivost a rychlost. Obdivuji její tvůrčí nápaditost a fantazii, kterou vkládá do svých návrhů. Svými pracemi nás pokaždé mile překvapí. Mají líbivou grafiku i srozumitelné propagační sdělení.
Ing. Roman Kristl
NATURVITA, a.s.

2005 – 2016 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS