Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ivana Kolaříková

Ivana Kolaříková

grafička a webdesignérka

Ivana Kolaříková
Ivana Kolaříková - logo

Nabízím profesionální grafický design a tvorbu webů. Ke každému návrhu přistupuji se zájmem, kreativitou a snahou největšího přínosu díla pro zákazníka. Mým cílem je svěží a neotřelá grafika, kterou vytvářím s něhou.

  • Grafický design – od návrhů tiskovin, inzerce a propagačních materiálů až po jednotný vizuální styl firem.
  • Webové stránky – navrhnu obsahovou strukturu webu, jeho grafickou podobu a provedu realizaci webu a jeho umístění u poskytovatele webových serverů. Používám redakční systém WordPress.
  • Propagační materiály – plakáty, prospekty, brožury, vizitky, pozvánky.
  • Firemní identita – komplexní vizuální styl: loga, katalogy a další tiskoviny.
  • Ilustrace – obrázky a kresby do knížek i webových stránek. Mojí specializací jsou autorské ilustrace, počítačové a ruční kresby.
  • Sazba knih – vizuální návrh od obalu po poslední stranu, ilustrace, sazba textu.

V oblasti grafického designu působím již více než 10 let. Jako profesionál na volné noze pravidelně spolupracuji s mediálními agenturami a své zkušenosti průběžně doplňuji formou odborných kurzů a školení. Při práci využívám primárně specializované produkty společnosti Adobe, jako Photoshop, InDesign, Illustrator nebo DreamWeaver. Jsem mj. spoluautorkou projektu České příběhy.

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Portfolio:

Realizace plakátu pro NATURVITA a.s.Realizace plakátu pro NATURVITA a.s.Realizace roll-upu pro SITEL POLANDWebová inzerce pro NadějeWebová inzerce pro NATURVITA a.s.
Zobrazit všech 12 náhledů této galerie >

Kontaktní informace

Ivana Kolaříková
Ludvíka Podéště 1887/15
Ostrava
708 00
Mobil:604 544 149
Email:email@ivanakolarikova.cz
Web:ivanakolarikova.cz
Skype:Skype Ivana.kolarikova
:73883310

Doporučení z první ruky

Kdo chce působit v grafice elegantně, mile a něžně zároveň, vyhledá ženskou grafiku. Zkoušeli jsme několik druhů grafiky od zaběhlých firem a studií. Byly věcné a dobré, ale ruka ženy dodá věcnosti neopakovatelný přídech. Ivana Kolaříková spolupracuje klidně a vcítěně. Naslouchá a snaží se dodat tématu samozřejmou lehkost. Její zkušenosti z oblasti kresby a malby dovolují určitý grafický přesah. Kromě různorodých reklamních materiálů, vytvořila sazbu a malbami obohatila knížku "Bráška a já" určenou dětem. Po mnoha letech spolupráce s paní Kolaříkovou, můžeme jen děkovat za dobrou a kvalitní spolupráci.
Mgr. Marie Žochová
Agentura AAM

2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS