Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Ivana Minářová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. Ivana Minářová — stavební inženýrka se specializací na chytré technologie v bydlení

Zobrazuji všech 10 doporučení prezentace Ing. Ivana Minářová:
Kupovali jsme obchodní prostory s plánem na kompletní rekonstrukci dle našich nemalých představ. Popravdě jsem si vše představoval „jako Hurvínek válku“ – najmeme zedníky a jdeme na to, ať je vše co nejrychleji hotové. První návštěva na stavebním úřadě mě značně zchladila: „To bohužel nepůjde, protože vyhláška… dle normy…“ Prostě pro laika hrůza. Hned jak jsem zabouchl dveře jsem věděl, že to bude chtít odbornou pomoc. Paní Minářovou jsem si vybral i kvůli jejímu webu Genialnidum.cz. Je vidět, že pořád hledá nové možnosti. Pomohla nám s řešením, zabezpečila potřebné dokumenty a také jednala s úřady. A co bylo nejdůležitější, změna užívání prošla bez komplikací.

Mgr. Ján Kozel

www.brnododetailu.cz ~ info@brnododetailu.cz
Ivanu Minářovou jsme oslovili, aby nám pomohla uvést do praxe vzdušné zámky, které jsme spolu s architektem vymysleli v nově zakoupeném bytě v panelovém domě z konce šedesátých let. Jako stavebním analfabetům nám s klidem profesionála pomohla překonat všechny nástrahy a připravila projekt v kvalitě, v jakou jsme doufali. Proto ji vřele doporučujeme.

Vojtěch Tryhuk

Robert Vlach
Ivanu Minářovou jsem oslovil, aby nám poradila s regulací radiátorů ústředního topení. Doma jsme měli neustále buď přetopeno, anebo naopak chlad z větrání, a tyto extrémy citelně zhoršovaly komfort bydlení. Ivana doporučila geniálně jednoduché řešení: 3 termoregulační hlavice na topení po 500 Kč/ks, které snímají teplotu v místnosti a automaticky radiátor regulují na požadovanou teplotu. Po jednoduché instalaci a nastavení máme v bytě tepelnou pohodu, jakou jsme dříve nezažili. Ivana je 100% profík a její práci moc doporučuji.

Robert Vlach

podnikatelský poradce a provozovatel portálu Na volné noze
Ivanu Minářovou jsme oslovili, zda by se s námi pustila do rekonstrukce 200 let staré roubené chalupy napadené dřevomorkou. S jejím profesionálním přístupem jsme byli moc spokojení. K vlastní stavbě se dokázala postavit jako k staré chalupě, která si žije svým životem a plány rekonstrukce jsou navrženy a zpracovány s ohledem na stáří, typ a funkci domu. Ivana se ujala také vyřízení všech potřebných úkonů a jednání s úřady, nejen při vyřizování stavebního povolení, ale také v rámci výběrového řízení na dodavatele stavby. Touto cestou bychom jí rádi poděkovali a současně všem doporučili její služby.

Eva Jansová

efaltyskova@centrum.cz
Paní Ing. Ivana Minářová nám zpracovala pasport stavby rodinného domu. Poradila nám se všemi náležitostmi a pomohla s dokumenty, které jsme podávali na stavební úřad. Zpracování projektu bylo velmi rychlé a precizní a také cena byla velice příznivá. Její jednání bylo vždy milé a profesionální. Děkujeme jí a její služby můžeme jedině doporučit.

Kateřina Hladká

katkahladka@email.cz
Ivana Minářová zpracovala situační výkres k dokumentaci pro stavební povolení, kterou jsem poptával u jiného projektanta. Termín vypracování byl ve velice krátké době a cena příznivá. Komunikace byla bez problémů, po realizaci se nevyskytly žádné problémy. Očekávání předčilo: rychlost a odbornost. Příště bych se rozhodoval stejně.

Zbyněk Valášek

Opět není co dodat. Dobrá práce, odpovědnost, samostatnost, spolehlivost, přesné dodržení termínu odevzdání se všemi náležitostmi. Jednalo se o zdokumentování v CAD staré ŽB skladové haly v Kuřimi o ploše 4 000 m2 včetně dvoupodlažního kancelářského přístavku. Absolutně bez připomínek.

Ing. Dalibor Běl

Belog Steel s.r.o.
www.belog.cz ~ 723 411 612
Budu velmi stručný. Takhle si představuji profesionální služby – rychle, kvalitně a precizně. K projektu Ivany Minářové neměl stavební úřad sebemenší připomínku. Děkuji.

Miloš Krejčí

Když jsme rekonstruovali náš rodinný dům (nástavba patra), požádal jsem Ivanu Minářovou o konzultace, protože stavebnictví není můj obor. Ivana mi několikrát velmi dobře poradila a upozornila na možné problémy, které já jako laik neodhalím. Co musím také ocenit je její preciznost a dodržování slíbených termínů.

Milan Žák

www.domalu.cz
Ivana Minářová nastoupila do naší společnosti ihned po škole. I když byla čerstvým absolventem, prokázala velkou míru samostatnosti. Během práce v arch 21, s.r.o. se podílela na mnoha různorodých projektech, od rodinných domů, přes bytové domy až po servisní a obchodní centra. Bylo mi potěšením s Ivanou spolupracovat, protože je velmi pečlivá, spolehlivá a vyzná se ve svém oboru. Potěšilo mě, když se na mě Ivana obrátila s tím, že by měla zájem o spolupráci i na mateřské dovolené, protože chce zůstat v kontaktu s oborem.

Ing. Bořivoj Srba

jednatel společnosti arch 21, s.r.o.
www.arch21.cz ~ b.srba@arch21.cz ~ 603 853 159
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2016 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube RSS