Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ivana Štěrbová

Ivana Štěrbová

kouč, kariérní poradce a personalistka

Ivana Štěrbová
Ivana Štěrbová - logo

Stojíte před velkým rozhodnutím? Chcete si ujasnit, co potřebujete, co doopravdy chcete a po čem toužíte? Marně hledáte motivaci? Řešíte důležité managerské rozhodnutí? Potřebujete zvýšit motivaci u svých zaměstnanců? Rozhodujete se, zda začít podnikat? Podnikáte a potřebujete si ujasnit další kroky, které máte udělat? Profesionální koučink s lidským přístupem ke koučování vám pomůže uvědomit si své cíle a vize, najít cesty, jak je uskutečnit, a také sebrat potřebnou sílu a motivaci. Nabízím individuální koučink a kariérové poradenství pro všechny, kteří potřebují něco změnit a někam se posunout.

Profesní motto: Dokážeme všechno, co chceme!

Odborné vzdělání jako akreditovaný profesionální kouč v Koučink centru. Dlouholeté zkušenosti s poradenstvím a konzultacemi z oblasti trhu práce a zaměstnanosti. Praxe s koučováním a pozitivní reference spokojených klientů.

Slevy pro studenty, ženy na mateřské, rodiče na rodičovské dovolené a nezaměstnané.

Status:

k vašim službám

Působnost:

Praha a okolí, přes Skype kdekoli

Kategorie katalogu:

Galerie:

Vánoční osobní přání zdarmaPřání zvenkuPřání zevnitřPrezentaceIvana Štěrbová při natáčení
Zobrazit všech 6 náhledů této galerie >

Co koučinkem získáte?

 • Budete mít jasnější a lépe ohraničené cíle, budete vědět, co chcete.
 • Budete si více vážit sami sebe.
 • Budete lépe sami sobě rozumět.
 • Budete schopni se rychleji a přesněji rozhodovat.
 • Budete lépe zvládat time-management – lépe hospodařit s časem.
 • Budete lépe stanovovat své priority.
 • Budete se lépe soustředit na výsledky a tím jich snadněji dosáhnete.

Jak koučuji?

Pomocí dobře kladených otázek vás přiměji k hlubokému přemýšlení a pomohu vám vyjasnit si vaše cíle a vize. Pomohu vám najít cestu jak jich dosáhnout a uskutečnit je a v neposlední řadě vám pomohu také objevit či znovu nalézt vaši motivaci. Věci se najednou začnou dávat do pohybu a to, co se zdálo nereálné, začíná ležet přímo před vámi.

Neradím, nehodnotím, nekárám či nechválím. Pouze vám naslouchám, zrcadlím a ptám se.

Používám koučovací otázky, které vás donutí přemýšlet a skutečně se zamyslet, používám vaše slova, vnímám vaše emoce. Používám také celou řadu metod a technik, kterými uvedu váš mozek do pohybu. Cílem celého procesu je dojít k vašemu uvědomění a věřte, že právě to bývá často tím největším překvapením a zároveň to bývá tím nejcennějším co si odnesete. Navíc si ze schůzky vždy odnášíte akční plán, který si na schůzce s mou podporou vytvoříte.

Vyzkoušejte kariérové poradenství

Společně zhodnotíme váš současný stav a stanovíme cíle, kterých chcete dosáhnout. Pomohou vám uvědomit si vaše schopnosti, dovednosti a kvality a poradím vám jak je „prodat“ na trhu práce. Pomohu vám upravit životopis tak, aby zaujal a „vyšvihl“ podstatné, stejně tak jako poradím tipy pro sepsání zajímavého motivačního dopisu. Také si vyzkoušíme modelový přijímací pohovor a připravím vás na všechny možné otázky zaměstnavatele.

V rámci poradenství využívám principy koučinku a to tam, kde je to vhodné. Vedu klienta k tomu, aby si uvědomil co doopravdy chce a co mu to přinese a tím posiluji jeho vnitřní motivaci a zvnitřnění jeho rozhodnutí. Tyto principy znásobují a prohlubují účinnost případných rad a doporučení. Vedu vás k tomu, aby vaše rozhodnutí byla skutečně VAŠE a byla trvalého charakteru.

Kariérové poradenství vám pomůže, když:

 • Uvažujete o změně zaměstnání a bojíte se udělat onen rozhodný krok.
 • Rozhodujete se zda setrvat v zaměstnání nebo rozjet vlastní podnikání.
 • Hledáte práci a výsledek se ne a ne dostavit.
 • Zvažujete jakým směrem se máte ve své kariéře vydat.
 • Potřebujte, aby vám někdo prohlédl váš životopis a dodal podnětné připomínky.

Potřebujete pomoci s vyhledáním zaměstnanců do Vaší společnosti? Kapacita Vašeho HR oddělení dočasně nestačí? Potřebujete uspořádat Assessment Centrum? Kontaktujte mě, jsem vám k dispozici.

Profesní historie

 • zkušenosti z nadnárodní společnosti i malé české firmy, startupu, v neziskovce i jako dobrovolnice
 • Prostor pro dialog – vlastní podnikatelský projekt
 • vedení malého pracovního týmu na startupovém projektu
 • personalistka a HR konzultantka v agentuře
 • poradenská pracovnice v neziskové organizaci
 • dobrovolnice na projektu korespondence s vězni

Kontaktní informace

Ivana Štěrbová
V Horkách 3
Praha 4
140 00
Mobil:606 543 974
Email:ivana.sterbova@prostorprodialog.cz
Web:www.ivanasterbova.cz
Facebook:Facebook prostorprodialog
:03581632

Doporučení z první ruky

Využít služby Ivany jsem se rozhodla v době, kdy jsem v sobě dusila pracovní problémy – cítila jsem se neuznaná a nespokojená. Ivana mne svými dobře kladenými dotazy dovedla k odpovědím, které jsem sice vůbec nečekala, ale konečně jsem si dokázala problémy pojmenovat pravým jménem a dospěla jsem k rozhodnutí, jak chci celou věc řešit. Svou referenci píši až s časovým odstupem a mohu potvrdit, že stále ještě z našeho příjemného posezení čerpám. Ivanu mohu jenom doporučit.
Hana J.
manažer oddělení v UniCredit Bank

2005 – 2016 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS