Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ivana Štěrbová

Ivana Štěrbová

kouč, kariérní poradce a personalistka

Ivana Štěrbová
Ivana Štěrbová - logo

Stojíte před velkým rozhodnutím? Chcete si ujasnit, co potřebujete, co doopravdy chcete a po čem toužíte? Marně hledáte motivaci? Řešíte důležité managerské rozhodnutí? Potřebujete zvýšit motivaci u svých zaměstnanců? Rozhodujete se, zda začít podnikat? Podnikáte a potřebujete si ujasnit další kroky, které máte udělat? Profesionální koučink s lidským přístupem ke koučování vám pomůže uvědomit si své cíle a vize, najít cesty, jak je uskutečnit, a také sebrat potřebnou sílu a motivaci. Nabízím individuální koučink a kariérové poradenství pro všechny, kteří potřebují něco změnit a někam se posunout.

Profesní motto: Dokážeme všechno, co chceme!

Odborné vzdělání jako akreditovaný profesionální kouč v Koučink centru. Dlouholeté zkušenosti s poradenstvím a konzultacemi z oblasti trhu práce a zaměstnanosti. Praxe s koučováním a pozitivní reference spokojených klientů.

Slevy pro studenty, ženy na mateřské, rodiče na rodičovské dovolené a nezaměstnané.

Status:

k vašim službám

Působnost:

Praha a okolí, přes Skype kdekoli

Kategorie katalogu:

Galerie:

Vánoční osobní přání zdarmaPřání zvenkuPřání zevnitřPrezentaceIvana Štěrbová při natáčení
Zobrazit všech 6 náhledů této galerie >

Co koučinkem získáte?

 • Budete mít jasnější a lépe ohraničené cíle, budete vědět, co chcete.
 • Budete si více vážit sami sebe.
 • Budete lépe sami sobě rozumět.
 • Budete schopni se rychleji a přesněji rozhodovat.
 • Budete lépe zvládat time-management – lépe hospodařit s časem.
 • Budete lépe stanovovat své priority.
 • Budete se lépe soustředit na výsledky a tím jich snadněji dosáhnete.

Jak koučuji?

Pomocí dobře kladených otázek vás přiměji k hlubokému přemýšlení a pomohu vám vyjasnit si vaše cíle a vize. Pomohu vám najít cestu jak jich dosáhnout a uskutečnit je a v neposlední řadě vám pomohu také objevit či znovu nalézt vaši motivaci. Věci se najednou začnou dávat do pohybu a to, co se zdálo nereálné, začíná ležet přímo před vámi.

Neradím, nehodnotím, nekárám či nechválím. Pouze vám naslouchám, zrcadlím a ptám se.

Používám koučovací otázky, které vás donutí přemýšlet a skutečně se zamyslet, používám vaše slova, vnímám vaše emoce. Používám také celou řadu metod a technik, kterými uvedu váš mozek do pohybu. Cílem celého procesu je dojít k vašemu uvědomění a věřte, že právě to bývá často tím největším překvapením a zároveň to bývá tím nejcennějším co si odnesete. Navíc si ze schůzky vždy odnášíte akční plán, který si na schůzce s mou podporou vytvoříte.

Vyzkoušejte kariérové poradenství

Společně zhodnotíme váš současný stav a stanovíme cíle, kterých chcete dosáhnout. Pomohou vám uvědomit si vaše schopnosti, dovednosti a kvality a poradím vám jak je „prodat“ na trhu práce. Pomohu vám upravit životopis tak, aby zaujal a „vyšvihl“ podstatné, stejně tak jako poradím tipy pro sepsání zajímavého motivačního dopisu. Také si vyzkoušíme modelový přijímací pohovor a připravím vás na všechny možné otázky zaměstnavatele.

V rámci poradenství využívám principy koučinku a to tam, kde je to vhodné. Vedu klienta k tomu, aby si uvědomil co doopravdy chce a co mu to přinese a tím posiluji jeho vnitřní motivaci a zvnitřnění jeho rozhodnutí. Tyto principy znásobují a prohlubují účinnost případných rad a doporučení. Vedu vás k tomu, aby vaše rozhodnutí byla skutečně VAŠE a byla trvalého charakteru.

Kariérové poradenství vám pomůže, když:

 • Uvažujete o změně zaměstnání a bojíte se udělat onen rozhodný krok.
 • Rozhodujete se zda setrvat v zaměstnání nebo rozjet vlastní podnikání.
 • Hledáte práci a výsledek se ne a ne dostavit.
 • Zvažujete jakým směrem se máte ve své kariéře vydat.
 • Potřebujte, aby vám někdo prohlédl váš životopis a dodal podnětné připomínky.

Potřebujete pomoci s vyhledáním zaměstnanců do Vaší společnosti? Kapacita Vašeho HR oddělení dočasně nestačí? Potřebujete uspořádat Assessment Centrum? Kontaktujte mě, jsem vám k dispozici.

Profesní historie

 • zkušenosti z nadnárodní společnosti i malé české firmy, startupu, v neziskovce i jako dobrovolnice
 • Prostor pro dialog – vlastní podnikatelský projekt
 • vedení malého pracovního týmu na startupovém projektu
 • personalistka a HR konzultantka v agentuře
 • poradenská pracovnice v neziskové organizaci
 • dobrovolnice na projektu korespondence s vězni

Kontaktní informace

Ivana Štěrbová
V Horkách 3
Praha 4
140 00
Mobil:606 543 974
Email:ivana.sterbova@prostorprodialog.cz
Web:www.ivanasterbova.cz
Facebook:Facebook prostorprodialog
:03581632

Doporučení z první ruky

Schůzka se uskutečnila v rámci projektu Mám v tom jasno!, který pomáhá návratu z rodičovské do práce. Díky přímo mířeným otázkám Ivany Štěrbové jsem si ujasnila to, co jsem ve skrytu duše už dávno věděla, tedy že si musím jít svou vlastní cestou. Že to musím aspoň zkusit a musím se řídit vlastním rozumem, ne tím, co by chtěli ostatní nebo co považují za rozumné. Možná to bylo trochu bolestivé, ale opravdu se mi otevřely oči. Nedlouho po naší schůzce jsem opravdu šla a živnostenský list si založila. Nebylo to nic složitého, jak jsem se obávala a doufám, že to zvládnu. Když se ukáže, že to nejde, budu to řešit až pak. Teď už v tom mám opravdu jasno.
Marie H.

2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS