Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ivana Štěrbová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ivana Štěrbová — kouč, kariérní poradce a personalistka

Zobrazuji č. 110 z celkem 14 doporučení prezentace Ivana Štěrbová:
Koučink u Ivanky Štěrbové jsem absolvovala bez jakýchkoliv očekávání. Neměla jsem jasno ani v tom, zda budu řešit osobní či pracovní sféru. Několika chytře položenými otázkami mě koučka dostala do fáze, kdy jsem si uvědomila, jak spolu tyto dva okruhy souvisejí a probraly jsme dopodrobna můj pracovní život. Odcházela jsem s velmi příjemným pocitem, nabitá a plná energie a pracovního elánu. Ivanka pokládala otázky velmi trefně, nebála se jít až na dřeň a jádro problému jsme skutečně odhalily a našly řešení. Jako koučku můžu Ivu jen a jen doporučit.

Alenka Lopatová

Jsem ráda, že jsem využila vašich služeb. Koučink s vámi byl velice intenzivní zážitek. Donutila jste mne zamyslet se nad podstatou, jak to mám a jak co doopravdy chci. Dodnes z něj čerpám motivaci a odhodlání k uskutečňování svých cílů.

Martina B.

Už první hodina koučinku mi pomohla uvědomit si vlastní energetické zdroje a na druhé straně odliv energie, intenzitu těchto zdrojů, jejich vzájemný poměr a dlouhodobou nevyváženost zdrojů energie k energetickým výdejům. S pomocí skvělé koučky Ivany, která mne nenásilnou cestou velice jemně a mile prostřednictvím otázek vedla k nalezení nových možností v otázkách skloubení rodiny, práce a odpočinku, jsem si mohla utřídit myšlenky, vytyčit priority, vyhodnotit jejich váhu a naplánovat čas naplnění cíle. Navíc prostřednictvím Skype koučinku, který jsme vyzkoušely, jsem ušetřila čas na dojíždění i finance za hlídání dětí.

Ing. Pavlína Orlová

Z počátku jsem byla ke koučinku skeptická, protože jsem pořádně nevěděla co to je. Ale prvotní obavy pod vedením Ivany Štěrbové byly pryč. Byla velmi empatická, milá a dokázala otevírat nenápadně moje uzavřené komnaty. Díky koučinku jsem si mnohé uvědomila: zjistila jsem, co je pro mne důležité a jakou cestou mám jít. Určitě si to ráda zopakuji a ostatním vřele doporučuji.

Kateřina Nechanická

Koučink s Ivanou všem velmi doporučuji! Při rozvíjení svého podnikání jsem měla klíčovou otázku ohledně jeho dalšího směřování, se kterou jsem si nevěděla rady. Koučink s Ivanou mi přinesl potřebný nadhled, umožnil mi vidět věci z nové a širší perspektivy. Díky technikám, které Ivana používala, a správným otázkám jsem si sama našla řešení a stanovila si cíle.

Karolina R.

Díky koučinku u paní Ivany jsem zjistil, že život mám jen a jen ve svých rukou a že záleží na mých rozhodnutích, jak s ním naložím. Neočekávejte žádné rady, doporučení nebo pokyny co a jak máte dělat. Pomocí vhodně zvolených otázek vám pomůže si utřídit co je a není pro vás důležité a jakým směrem se máte vydat. Mně osobně nejvíce pomohlo, že jsme daný problém rozdělili na menší (stravitelnější) kousky a z nemožného se tak stalo možné. Sice náročné a dlouhodobé, ale přece jen možné. A to je nejdůležitější. Koučink tak mohu vřele doporučit všem, kteří se nemohou rozhodnou jak dál nebo těm, kteří nevěří, že jejich sen je splnitelný.

Filip Rossler

Využít služby Ivany jsem se rozhodla v době, kdy jsem v sobě dusila pracovní problémy – cítila jsem se neuznaná a nespokojená. Ivana mne svými dobře kladenými dotazy dovedla k odpovědím, které jsem sice vůbec nečekala, ale konečně jsem si dokázala problémy pojmenovat pravým jménem a dospěla jsem k rozhodnutí, jak chci celou věc řešit. Svou referenci píši až s časovým odstupem a mohu potvrdit, že stále ještě z našeho příjemného posezení čerpám. Ivanu mohu jenom doporučit.

Hana J.

manažer oddělení v UniCredit Bank
Koučování mi pomohlo vystoupit z každodenního koloběhu pracovních povinností a podívat se na svoji práci s nadhledem. Pojmenoval jsem si věci, které mě baví a věci, které bych chtěl změnit. Jinými slovy, pomohlo mi ujasnit, jestli mám zůstat v současné pracovní pozici nebo jestli mám hledat novou pracovní příležitost. Ze sezení jsem si odnesl jednoduchý akční plán s praktickými kroky, které směrovaly moji práci do stavu, který mě baví. A teď jsem ve své práci spokojenější :-)

Tomáš Š.

IT analytik
Na koučink s Ivanou jsem přicházela trochu skeptická a kladla jsem si otázku, zda mi něco takového může nějak pomoci. Odpověď je jednoznačná: MŮŽE. Nedostala jsem žádné zázračné rady, naopak. Musela jsem sama nahlas přemýšlet a tím si postupně vymezovat, co skutečně chci a jaké kroky musím podniknout k tomu, abych to získala. Zjistila jsem, že spousta mých „ale“ jsou pouhé výmluvy a že pokud chci skutečně něco změnit, musím se pro to rozhodnout a začít jednat.

Michaela T.

Velmi doporučuji koučink s Ivanou. Je to skutečná profesionálka a milá osoba. Moc mi pomohla uvědomit si, kde mohou být mé priority v začátcích podnikání. Měla jsem zmatek sama v sobě, nevěděla jsem co zařizovat dřív, no zkrátka zahlcená vlastními myšlenkami a chaotickým plánováním. Díky sezení s Ivanou jsem zvládla start živnosti s větší lehkostí, dokázaly jsme rozklíčovat největší překážky a nastavit postupné kroky, jak je překonat. Nejlepší je, že si na to člověk vlastně přijde sám, jen potřebuje dobrého průvodce :)

Monika Kříčková

výživová poradkyně
www.senzavaha.cz ~ info@senzavaha.cz ~ 775 011 490
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS